W ofercie naszej firmy pojawiły się moduły Qcells Duo G6 o mocy 355Wp.

Jest to w chwili obecnej najmocniejszy dostępny panel fotowoltaiczny firmy Qcells. Pierwsze moduły tej firmy powstały w roku 1999. W 2012 firma została przejęta przez Koreańskiego giganta Hanwha (który powstał 1952 roku). Qcells jest bardzo dobrze znany na polskim rynku fotowoltaicznych przez klientów, ponieważ wyróżnia go estetyczny prestiżowy wygląda i wysoka produktywność. Cechuje się wysoką produktywnością energii elektrycznej w ciągu roku. Każdy moduł tego producenta paneli fotowoltaicznych posiada czarną ramę modułu, dzięki czemu prezentuje się na dach na prawdę estetycznie.

W rozwiązaniu Q.ANTUM na tylnej stronie modułu znajdują się funkcjonalne nanowarstwy, które działają optycznie jak lustru. Dzięki temu niewykorzystywane do tej pory promieniowanie świetlne zostaje odbite od ogniwa i przetworzone są na energię. Zaletą modułów Qcells jest również duża odporność na parcie wiatru wynoszącą 4000Pa (standard rynkowy 2400Pa)

Panele fotowoltaiczne Qcells

Co wyróżnia tego producenta ?

– Należy do konglomeratu Hawha z uznaną pozycją na świecie (większa wiarygodność producenta-niższe ryzyko bankructwa). Hanwha jest 8 największą firmą w Korei Południowej oraz znajduje się na prestiżowej liście 500 firm największych na świecie (Fortune Global 500)

– Ważnym aspektem jest gwarancja 85% mocy. Moduły po 25 latach pracy instalacji fotowoltaicznej-standard rynkowy 80%

– Podstawowa gwarancja panelu solarnego wynosi 12 lat, podczas gdy standard rynkowy to 10 lat

– Bardzo niski współczynnik spadku mocy modułu fotowoltaicznego wraz ze wzrostem temperatury, dzięki czemu moduł fotowoltaiczny uzyskuje lepszą produkcję w wysokich temperaturach pracy. Qcells jeśli światowym liderem, jeśli chodzi właśnie o ten parametr.

– Duża wiarygodność firmy Qcells ze strony banków. Q-cells znajduje się na liście 20 najbardziej wiarygodnych producentów modułów. Lista jest przygotowywana przez Bloomberg.

Nasza firma jest certyfikowanym partnerem firmy Qcells. Dzięki tej współpracy panele fotowoltaicznej tej firmy znajdują się w ofercie premium wśród zestawów fotowoltaicznych. Dla wymagających klientów proponujemy zestaw premium  Qcells + Solaredge. O zaletach systemów z optymalizatorami pisaliśmy w artykule poświęconym Solaredge. Na modułach własnie tej firmy zbudowaliśmy inwestycję o mocy 1,7MW w niemieckim rejonie Saxonia. Poniżej kilka zdjęć z realizacji.

Fotowoltaika zainstalowana dla rolnika w Kujawsko-PomorskimPanele monokrystaiuczne full blackInstalacja przemysłowa dla gospodarstwa rolnego

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?