AM Group Solar Fotowoltaika Elbląg- profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki

Razem tworzymy dobrą energię!   Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się jak możesz oszczędzać! Posiadamy własne ekipy instalacyjne, 12 lat doświadczenia w branży energetyki słonecznej. Jak fotowoltaika w Elblągu to tylko z nami.   

 Fotowoltaika Elbląg  – Profesjonalna instalacja fotowoltaiczna dla Ciebie

Fotowoltaika Elbląg

Fotowoltaika dla Twojego domu

Temat fotowoltaika Elbląg wywołuje coraz większe poruszenie wśród właścicieli domków jednorodzinnych. Udzielił się także Tobie. Masz jednak sporo pytań i wątpliwości. Nie do końca rozumiesz skąd te emocje wśród sąsiadów. Zatem wyjaśnimy: panele fotowoltaiczne generują realne oszczędności. Montaż fotowoltaiki wiąże się także z pewną niezależnością. Panele słoneczne przetwarzają naturalną energię słoneczną w prąd. Prawidłowo zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna pokryje Twoje dzienne zapotrzebowanie. Żeby skorzystać z tych atutów, nie musisz być specjalistą od fotowoltaiki. Wystarczy skontaktować się z AM GROUP SOLAR. Za sprawą naszych rozwiązań fotowoltaika Elbląg nabiera rozpędu. Dlatego zaproś nas do swojego domu. Wykonamy bezpłatny audyt, dzięki któremu określmy potencjał energetyczny Twojego dachu. Jeżeli uznamy, że jest niewystarczający, zaproponujemy rozwiązania, które najlepiej pokryją Twoje zapotrzebowanie na prąd. Każde rozwiązanie dobieramy i projektujemy w zależności od indywidualnych oczekiwań. Nasi specjaliści rozwieją także wszelkie wątpliwości związane z montażem własnej elektrowni. Skontaktuj się z nami, by czerpać korzyści z zielonej energii.

Instalacje Fotowoltaiczne Elbląg

Fotowoltaika w Twojej firmie

Sprzedawcy energii elektrycznej stale podwyższają ceny prądu. Zmiany te trafiają zwłaszcza w przedsiębiorców, którzy prowadzą swój biznes z wykorzystaniem produkcji. W konsekwencji, oznacza to konieczność podniesienia cen za oferowane usługi lub produkty. Istnieje sposób, który Cię przed tym zabezpieczy. Rozwiązaniem jest montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku firmowego lub na pobliskim gruncie.
Generowany przez panele fotowoltaiczne prąd to oszczędności, ale także zyski dla przedsiębiorstwa. Dzięki AM GROUP SOLAR fotowoltaika Elbląg będziesz czerpał podwójne korzyści z tej inwestycji. Po pierwsze panele słoneczne wyprodukują energię elektryczną, która pokryje zapotrzebowanie Twojej firmy. Prawidłowo dobrana instalacja oznacza, że 1MWh będzie kosztować mniej o średnio 60%. A co z zyskiem? Otóż wyprodukowane nadwyżki możesz sprzedać do sieci energetycznej. Warunki tej transakcji są regulowane prawnie.

Skontaktuj się ze specjalistami z AM GROUP SOLAR i dowiedz się, jak uniezależnić swoją firmę od lokalnych dostawców prądu! Umów się na darmowy audyt. Oszczędzaj już od pierwszego dnia po montażu paneli fotowoltaicznych.

Agrofotwoltaika Elbląg

Fotowoltaika dla rolnictwa

 Uprawa ziemi i hodowla uczą pokory i niesamowitej pracowitości. Każdy rolnik doskonale wie, że jak właściwie nie zasieje, to nie zbierze plonów. Ale istnieje rozwiązanie, które będzie pracować na gospodarstwo bez nakładu dodatkowych sił. Chodzi o panele fotowoltaiczne, które zamienią promieniowanie słoneczne na energię elektryczną. Przemyślany montaż instalacji, zapewni Ci niezależność od lokalnych dostawców elektryczności. W dodatku nadwyżki energii elektrycznej możesz magazynować w sieci w ramach ustawy. Ich odbiór czyni Cię niezależnym w okresie jesienno-zimowym, gdy panele mają mniejszą wydajność niż w okresie dużego nasłonecznienia. Montaż instalacji fotowoltaicznej pozostawia pewną dowolność. W tym celu możesz wykorzystać wszelkie zadaszenie na budynkach gospodarczych lub nieużytkowane grunty.

Fotowoltaika Elbląg to rozwiązanie przyszłości. Instalacja sprawia, że gospodarstwo staje się nowoczesne, ale także jeszcze bardziej wydajne. Dodatkowym atutem jest możliwość odliczenia 25 % inwestycji od podatku rolnego. Masz na to 15 lat. Wykorzystaj okoliczności i czerp energię elektryczną ze słońca!

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

Am Group Solar Fotowoltaika Elbląg

O AM Group Fotowoltaika Elbląg

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, a także realizacji systemów elektrowni fotowoltaicznych, także na terenie Elbląga i województwa  pomorskiego (Sprawdź także: Fotowoltaika Gdańsk, Fotowoltaika Chojnice, Fotowoltaika Starogard Gdański). Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat na europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w ostatnich latach zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiadamy własne, doświadczone ekipy instalatorów, bazujemy na bardzo wydajnych niemieckich panelach fotowoltaicznych. 

AM Solar Group Fotowoltaika w Elblągu – energia odnawialna nie ma przed nami tajemnic!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Fotowoltaika Elbląg
Fotowoltaika Elbląg w AM Group Solar

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Elbląg?

Co tu dużo mówić, pełna profeska. Myślałem, ze to będzie robota na nie wiadomo ile dni czy tygodni, a tu się sprawa zamknęła w zasadzie jeden dzień. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem akurat te firmę. Fachowcy.

Mateusz

Szybko, czysto, profesjonalnie. Ekipa na najwyższym poziomie. Teraz tylko liczyć ile zaoszczędziłam. Na razie wygląda to super. Polecam!

Dagmara okolice Elbląga

Instalacje mam na dachu już kilka tygodni, wszystko działa jak powinno, prace wykonane bardzo sprawnie i profesjonalnie, montaż szybki. Jestem zadowolony

Bartosz okolice Elbląga

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.  

Masz pytania?

7 + 3 =

Konsultacja Fotowoltaika Elbląg

 +48 889 801 337
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Pompa ciepła – Elbląg

Oferujemy nowoczesne rozwiązania na energooszczędne ogrzewanie domu. Dzięki pompie ciepła możesz zyskać: 

 

  • szybką amortyzację inwestycji
  • możliwość całkowitej rezygnacji instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój
  • nowoczesny sposób na ogrzanie domu
  • ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie
Pompa ciepła

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?