AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto – profesjonaliści od energii słonecznej

Niech słońce zacznie pracować dla Ciebie, my o to zadbamy!

 

Dzięki firmie AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto każdy może stać się właścicielem własnej nowoczesnej elektrowni słonecznej. Wykorzystaj za pomocą panelu fotowoltaicznego olbrzymią moc Słońca. Zadzwoń do Nas i dowiedz się już dziś czy stać Cię na płacenie coraz wyższych rachunków za prąd, czy może jednak warto wspólnie pomyśleć jak tę sytuację zmienić?

Zacznij od pierwszego kroku! Zostaw swój numer telefonu a My doradzimy ile możesz zaoszczędzić i z jakiej dotacji skorzystać, by maksymalnie skrócić czas zwrotu.

Możesz też do Nas zadzwonić sam na numer +48 734 151 444

W galerii znajdziesz Nasze realizację z terenu Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz sąsiednich gmin.

Oferta AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto

Fotowoltaika Trójmiasto

Oferta dla domu

Transformacja energetyczna zachodząca obecnie w Polsce sprawia, że ceny prądu szybują corocznie w górę. Odpowiednio dobrane panele fotowoltaiczne potrafią skutecznie obniżyć rachunki za prąd o ok. 85%. Produkując prąd ze słońca i korzystając z odnawialnych źródeł energii, wspieramy środowisko naturalne.

Dodatkowo instalacja fotowoltaiczna podnosi wartość naszej nieruchomości, gdyż w sposób trwały obniża na bardzo długi okres koszty jej użytkowania i utrzymania. Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy wykorzystując panele słoneczne niemieckiego producenta z 15-letnią gwarancją ogólną, a także 25-letnią gwarancją na moc wyjściową. Panele fotowoltaiczne, to świetna inwestycja w nieruchomość, środowisko i oszczędności.

Fotowoltaika Trójmiasto

Dla firm i gospodarstw rolnych

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, Twoja firma uzyskuje nie tylko korzyści wizerunkowe, ale przede wszystkim ekonomiczne. Od 2019 roku firmy mogą magazynować nadwyżki wyprodukowanej energii elektrycznej. AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto przygotuję dla Ciebie najbardziej dogodną ofertę finansowania instalacji, tak, aby Twój zysk był jak najwyższy. W dobie często zmieniającego sie prawa, warto współpracować ze specjalistami, którzy elastycznie podchodzą do każdego klienta. AM Solar Group panele fotowoltaiczne Trójmiasto to solidny wykonawca o wszechstronnym doświadczeniu w realizacjach dla firm. Realizowaliśmy duże projekty dla firm do 700kW na rynku niemieckim, holenderskim i austriackim.

Rolniku, chcąc rozwijać i modernizować swoje gospodarstwo m.in. wprowadzać nowe maszyny, przygotuj się na wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną. Tu najlepszym rozwiązaniem jest ulga w podatku rolnym – możesz odpisać 25% od ceny instalacji PV przez 15 lat. Napisz do nas i dowiedz się więcej na temat instalacji fotowoltaicznych.

Instalacje Fotowoltaiczne Trójmiasto

Projektowanie elektrowni fotowoltaicznych

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny projekt instalacji fotowoltaicznych w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie na prąd klienta, a analityk finansowy zapewnia najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji. 

Montaż instalacji fotowoltaicznej zgodnie z projektem wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Zgłosimy Twoją instalację m.in. do Zakładu Energetycznego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje każdego dnia Twoja własna elektrownia słoneczna!

Doświadczona kadra to olbrzymi atut każdej cenionej na rynku firmy.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

O instalacjach fotowoltaicznych i o firmie AM Group Solar

O Nas

AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto to firma rodzinna z ponad 10-letnim stażem działająca na terenie województwa pomorskiego (Trójmiasto, Starogard Gdański, Kościerzyna, Bytów). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku krajowym i zagranicznym nabyliśmy umiejętności, które pozwalają nam na zaprojektowanie i realizację nawet najbardziej skomplikowanych instalacji fotowoltaicznych. Przez okres ostatnich kilku lat zdobywaliśmy doświadczenie na wielu europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiadamy własne doświadczone ekipy instalatorów, wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych. Nasze instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe.

W ofercie mamy również montaż i serwis instalacji pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów.

AM Solar Group Fotowoltaika Trójmiasto – energia odnawialna nie ma przed nami tajemnic!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Logo Gazeta Wyborcza
Instalacje Fotowoltaiczne Trójmiasto

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika
Trójmiasto?

Zamontowałem fotowoltaikę z tą firmą w Baninie. Cena niższa o 8 tyś niż u konkurencji. Instalacja fotowoltaiczna sprawnie zamontowana – dawno nie spotkałem tak miłego zespołu z pozytywnym nastawieniem. Polecam każdemu!

Piotr Banino

Przyjechali na dwa auta, rozłożyli rusztowania, montaż bezproblemowy- wcześniej wszystko dogadane z handlowcem z Gdańska. Duuża wiedza w temacie. Ja już korzystam.

Ireneusz Bielkówko

Jestem posiadaczem elektrowni słonecznej od 7 miesięcy – uzyskałem dostację 5 tyś zł. Wszystko załatwione przy pomocy tej firmy: przyłączenie do sieci, dotacja i wszelkie formalności. Fotowoltaika teraz pracuje dla mnie. Polecam

Krzysztof Pruszcz Gdański

Jestem zadowolona z wykonania instalacji fotowoltaicznej od początku, czyli od przedstawienia oferty do końca przez realizację i obsługę po sprzedażową. Polecam firmę AM Group Solar Fotowoltaika Gdańsk

Iwona Gdańsk

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

3 + 15 =

Fotowoltaika Trójmiasto

+48 734 151 444

lub

+48 889 801 337

INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Nie tylko instalacje fotowoltaiczne

Montaż pomp ciepła – Trójmiasto

W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne urządzenia do ogrzewania domu. Am Group swoim klientom oferuje montaż pomp ciepła. Dzięki czemu zyskasz: 

  • nowoczesny, ekologiczny i ekonomiczny sposób na ogrzanie domu
  • szybką amortyzację inwestycji
  • możliwość całkowitej rezygnacji z przyłączania budynku do instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój
  • wysoką efektywność źródła ciepłą i samowystarczalność w połączeniu z fotowoltaiką
Pompa ciepła