AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto – profesjonaliści od energii słonecznej

Niech słońce zacznie pracować dla Ciebie, my o to zadbamy!

 

Dzięki firmie AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto każdy może stać się właścicielem własnej nowoczesnej elektrowni słonecznej. Wykorzystaj za pomocą panelu fotowoltaicznego olbrzymią moc Słońca. Zadzwoń do Nas i dowiedz się już dziś czy stać Cię na płacenie coraz wyższych rachunków za prąd, czy może jednak warto wspólnie pomyśleć jak tą sytuację zmienić?

Zacznij od pierwszego kroku! Zostaw swój numer telefonu a My doradzimy ile możesz zaoszczędzić i z jakiej dotacji skorzystać by maksymalnie skrócić czas zwrotu.

Możesz też do Nas zadzwonić sam na numer +48 734 151 444

W galerii znajdziesz Nasze realizację z terenu Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz sąsiednich gmin.

Oferta AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto

Oferta dla domu

Transformacja energetyczna zachodząca obecnie w Polsce sprawia że ceny prądu szybuja corocznie w górę. Odpowiednio dobrana fotowoltaika potrafi skutecznie obniżyć rachunki za prąd o ok 85%. Produkując prąd ze słońca wspieramy środowisko naturalne.

Dodatkowo taka instalacja podnosi wartość naszej nieruchomości, gdyż w sposób trwały obniża na bardzo długi okres koszty jej użytkowania i utrzymania. Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy wykorzystując moduły fotowoltaiczne niemieckiego producenta z 15-letnią gwarancją ogólną, a także 25-letnią gwarancją na moc wyjściową.

Dla firm i gospodarstw rolnych

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, Twoja firma uzyskuje nie tylko korzyści wizerunkowe, ale przede wszystkim ekonomiczne. Od 2019 roku firmy mogą magazynować nadwyżki wyporodukowanej energię elektrycznej. AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto przygotuję dla Ciebie najbardziej dogodną ofertę finansowania instalacji,tak, aby Twój zysk był jak najwyższy. W dobie często zmieniającego sie prawa, warto współpracować ze specjalistami, którzy elastycznie podchodzą do każdego klienta. AM Solar Group Fotowoltaika Trójmiasto to solidny wykonawca o wszechstronnym doświadczeniu w realizacjach dla firm. Realizowaliśmy duże projekty dla firm do 700kW na rynku niemieckim, holenderskim i austriackim.

Rolniku, chcąc rozwijać i modernizować swoje gospodarstwo m.in. wprowadzać nowe maszyny, przygotuj się na wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną. Tu najlepszym rozwiązaniem jest ulga w podatku rolnym – możesz odpisać 25% od ceny instalacji PV przez 15 lat. Napisz do nas i dowiedz się więcej.

Projektowanie elektrowni fotowoltaicznych

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny projekt instalacji w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie na prąd klienta, a analityk finansowy zapewnia najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inwestycji. 

Montaż instalacji zgodnie z projektem wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

Zgłosimy Twoją instalację m.in.do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje każdego dnia Twoja własna elektrownia słoneczna!

Doświadczona kadra to olbrzymi atut każdej cenionej na rynku firmy.

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

 

O Nas

AM Group Solar Fotowoltaika Trójmiasto to firma rodzinna z ponad 10-letnim stażem działająca na terenie województwa pomorskiego ( Trójmiasto, Starogard Gdański, Kościerzyna, Bytów). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku krajowym i zagranicznym nabyliśmy umiejętności, które pozwalają nam na zaprojektowanie i realizację nawet najbardziej skomplikowanych instalacji fotowoltaicznych. Przez okres ostatnich kilku lat zdobywaliśmy doświadczenie na wielu europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych.Posiadamy własne doświadczone ekipy instalatorów, wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych. Nasze instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe.

AM Solar Group Fotowoltaika Trójmiasto – energia odnawialna nie ma przed nami tajemnic!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika
Trójmiasto?

Zamontowałem fotowoltaikę z tą firmą w Baninie. Cena niższa o 8 tyś niż u konkurencji. Instalacja fotowoltaiczna sprawnie zamontowana – dawno nie spotkałem tak miłego zespołu z pozytywnym nastawieniem. Polecam każdemu!

Piotr Banino

Przyjechali na dwa auta, rozłożyli rusztowania, montaż bezproblemowy- wcześniej wszystko dogadane z handlowcem z Gdańska. Duuża wiedza w temacie. Ja już korzystam.

Ireneusz Bielkówko

Jestem posiadaczem elektrowni słonecznej od 7 miesięcy – uzyskałem dostację 5 tyś zł. Wszystko załatwione przy pomocy tej firmy: przyłączenie do sieci, dotacja i wszelkie formalności. Fotowoltaika teraz pracuje dla mnie. Polecam

Krzysztof Pruszcz Gdański

Jestem zadowolona z wykonania instalacji fotowoltaicznej od początku, czyli od przedstawienia oferty do końca przez realizację i obsługę po sprzedażową. Polecam firmę

Iwona Gdańsk

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

13 + 13 =

+48 734 151 444
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?