Nasze realizacje

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Instalacja fotowoltaiczna działa ponad pół roku. W Bydgoszczy podpisywałem umowę, montaż odbył się w Inowrocławiu. Dotacja załatwiona - pracownicy biura sami monitorują obieg dokumentów. Tak właśnie powinna być montowana elektrownia słoneczna.

Jacek Rogalski

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Bydgoszcz?

Dwóch monterów w garażu, sześciu na dachu w rezultacie instalacja 7,44 KWp zamontowana została w 10h. Szybko, sprawnie, bez zniszczeń a dodatkowo zostawili w garażu większy porządek, niż był przed instalacją. 🙂 Moduły fotowoltaiczne dobrej jakości. Polecam AM Group  z czystym sumieniem. Jak fotowoltaika Bydgoszcz to tylko z nimi.

Krystian Łochowo

Najlepsza ekipa, jaką miałem podczas budowy domu. Instalacja fotowoltaiczna zamontowana w 1 dzień. Ekipa z własnymi rusztowaniami i z profesjonalnym sprzętem. Dobrze, że sprawdziłem u nich ceny - wcześniej chciałem podpisać umowę z firmą bez doświadczenia i z ceną 10 tys. zł wyższą za ten sam sprzęt co w AM Group.

Tomek Toruń

Dawno nie spotkałem tak profesjonalnej, a jednocześnie sympatycznej ekipy. Niby to takie proste- Projekt, zamówienie, realizacja, ale nie dzisiaj i nie w Polsce. Stąd miłe zaskoczenie na każdym etapie realizacji. W ciągu kilku dni, w kwietniu 2019, uruchomili całkiem sporą instalację (40kW), która hula, aż miło. Wszystko bez zarzutu, miło, profesjonalnie. Jak fotowoltaika to tylko tu. 

Gospodarstwo Rybackie Sugajno

Ekipa szybka i sprawna. Fotowoltaika nie ma przed nimi tajemnic. Potężna wiedza i racjonalizacja zbędnych kosztów. Nie naciągają klienta. W 3 dni ogarneli temat montażu instalacji fotowoltaicznej. Wszystko działa jak należy i darmowy prąd już płynie 🙂
Łatwy i miły kontakt, duża wiedza na temat instalacji fotowoltaicznych.
Bardzo polecam!

Ania Gdańsk

Skontaktuj się z nami

 

 Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę.

Możesz również odwiedzić nasze biuro w Lisim Ogonie koło Bydgoszczy w godz od 8-16.

 

Masz pytania?

1 + 15 =

+48 734 151 444
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?