AM Group Solar Fotowoltaika Starogard Gdański – eksperci w dziedzinie elektrowni słonecznych.

Zainwestuj w siebie i w nasze lokalne czyste środowisko.

 

Skontaktuj się z nami, zbuduj swoją własną instalację fotowoltaiczną i odbierz 5.000 zł z dotacji.
Panele słoneczne to droga do lepszego i bardziej ekonomicznego i ekologicznego życia.

Postaw na fachowców obecnych w branży fotowoltaicznej od 12 lat działających na własnych ekipach instalatorskich.

Jak Fotowoltaika w Starogardzie Gdańskim, Tczewie czy Skarszewach to tylko z AM Group Solar Starogard Gdański.

Fotowoltaika Starogard Gdański – Poznaj ofertę AM Group Solar 

Fotowoltaika Starogard Gdański

Rozwiązania dla gospodarstw domowych

Proponujemy Państwu montaż przydomowych mikroelektrowni słonecznych. Dzięki darmowej energii elektrycznej zakupiona instalacja fotowoltaiczna zwraca się przeciętnie po 6 latach w zależności od naszego zużycia prądu. Wydajność paneli to nawet 35 lat, zatem przez przynajmniej 29 lat prąd staje się zyskiem dla klienta i środowiska przyrodniczego.

Dzięki AM Group Solar Fotowoltaika Starogard Gdański zwiększasz swoje bezpieczeństwo energetyczne oraz finansowe. Nie ma prostszego sposobu, by zadbać o swoją rodzinę, dom i najbliższe nam środowisko przyrodnicze niż inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne.

Fotowoltaika Starogard Gdański

Fotowoltaika dla firm i rolników

Fotowoltaika dla firm to duży krok w kierunku niezależności energetycznej. Z pewnością to dobrze zainwestowane oszczędności, które potrafią obniżyć cenę za energię elektryczną nawet o 60%. Skorzystaj z usług naszych specjalistów i dowiedz się więcej. AM Solar Group instalacje fotowoltaiczne Starogard Gdański to firma o bogatym portfolio w realizacji projektów dla firm do 700kW zdobytym głównie w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Od 2019 roku firmy mogą magazynować nadwyżki wyprodukowanej energię elektrycznej. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne.

Przedsiębiorca, który ma działającą instalację fotowoltaiczną, nie musi się przejmować corocznymi podwyżkami cen prądu – sam produkuje energię, którą zużywa. Gospodarstwo rolne może dodatkowo odliczyć 25% wartości inwestycji od podatku rolnego.

Montaż paneli słonecznych Starogard Gdański

Projektowanie elektrowni słonecznych

AM Group Solar Fotowoltaika Starogard Gdański oferuje realizację danej inwestycji od przygotowania projektu systemu PV, przez budowę elektrowni słonecznej aż po przyłączenie do sieci energetycznej. W swoich realizacjach używamy komponentów najwyższej jakości europejskich producentów, gwarantujących maksymalną efektywność instalacji fotowoltaicznej i najszybszy zwrot inwestycji.  Cechuje nas elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Instalacje wykonują nasze własne, doświadczone i profesjonalne ekipy instalatorów.

Interesują cię instalacje fotowoltaiczne? Napisz do nas lub zadzwoń i sprawdź, jakie masz możliwości w Starogardzie Gdańskim.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

fotowoltaika starogard gdańsk

O nas

AM Group Solar Fotowoltaika Starogard Gdański to firma rodzinna z 10-letnim stażem w zakresie projektowania i wykonywania instalacji fotowoltaicznych. Firma przez ostatnie kilka lat zdobywała doświadczenie na wielu europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiada własne doświadczone ekipy instalatorów, bazuje na bardzo wydajnych niemieckich panelach fotowoltaicznych. Oferujemy również montaż instalacji ogrzewania domu przy pomocy pomp ciepła.

AM Group Solar Starogard Gdański to ekspert w dziedzinie fotowoltaiki!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

fotowoltaika starogard gdanski
fotowoltaika starogard gdanski

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika
Starogard Gdański?

Solidna firma rodzinna, zamontowane 18 paneli fotowoltaicznych – instalacja o mocy 5,58 kW, działa od czerwca, handlowiec praktyk – doradził w punkt! Pozdrawiam monterów, którzy u mnie montowali!

Maciej Pińczyn

Firma godna polecenia. Dzięki nim stałam się posiadaczką instalacji fotowoltaicznej (Ogorzeliny). Super rzetelna firma. Jeśli chcecie zainstalować fotowoltaikę w woj.pomorskim to gorąco polecam zgłosić się do AM Group Solar Starogard Gdański. Kompetentna i rzetelna firma.

Maria Ogorzeliny

Najlepsza firma od fotowoltaiki w woj. pomorskim. Polecam tych instalatorów z czystym sumieniem. Niemiecki produkt wart jest tej ceny. Porównywałem produkcję z sąsiadem który ma chińskie panele fotowoltaiczne. Różnica prawie 10% przy takich samych dachach na korzyść Axitec. POLECAM

Karol Osieczna

Firma zainstalowana mi instalację na gruncie w Gdyni, dopasowala kąt ustawienia paneli, podłączyła instalację, fachowo doradzala przy wypełnianiu wniosku, sam montaż trwał dwa dni (trudno dostępne miejsce do instalacji na gruncie). Ogolnie fachowe podejście. Pracują na podzespołach niemieckich świetna jakość za dobrą cenę. Polecam

Arek Gdynia

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

1 + 10 =

fotowoltaika starogard gdański

+48 734 151 444

lub

+48 889 801 337

INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Pompa ciepła – Starograd Gdański

Klientom Am Group oferujemy również montaż pomp ciepła. Dzięki czemu zyskasz: 

 

  • szybką amortyzację inwestycji
  • możliwość całkowitej rezygnacji z przyłączania budynku do instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój
  • wysoką efektywność źródła ciepłą i samowystarczalność w połączeniu z fotowoltaiką
Pompa ciepła