AM Group Solar Fotowoltaika Kościerzyna – eksperci w fotowoltaice!

Pozostawmy przyszłym pokoleniom czystą Ziemię!

 

Skontaktuj się z naszym ekspertem, wykorzystaj wolny czas by zrealizować swoje marzenia o ekologicznym i tanim użytkowaniu domu.

Nasz doradca profesjonalnie doradzi Ci z jakich dotacji możesz skorzystać. Odpowiednio dobierze moc i ustyuowanie instalacji fotowoltaicznej oraz poprowadzi Cię przez niezbędną wymianę dokumentów.

Nasi doświadczeni instalatorzy zbudowali wiele przydomowych elektrowni słonecznych w powiecie kościerskim. Zapraszamy do kontaktu.

Fotowoltaika Kościerzyna – Oferta AM Group Solar

Instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych

Powszechność urządzeń elektronicznych i elektrycznych, zaawansowane sprzęty kuchenne (piekarniki, grille elektryczne), coraz powszechniejsze auta elektryczne to nasza nowa rzeczywistość. Chcesz podgrzać wodę w basenie dla dzieci bo jest lipiec a woda dalej zimna? Nie musisz wcale płacić wyskich rachunków za prąd. Dzięki darmowej energii elektrycznej zakupiona instalacja zwraca się przeciętnie po 6 latach w zależności od naszego zużycia prądu. Wydajność paneli to nawet 35 lat, zatem przez przynajmniej 29 lat prąd staje się zyskiem. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne już dziś.

Fotowoltaika dla firm i gospodarstw rolnych

Wysokie zużycie energii w firmach to efekt zwiększania ich efektywności, korzystania z wielu maszyn, urządzeń i robotów. Serwerownie, pomieszczenia biurowe a w końcu linie produkcyjne działające non stop z przerwą na przegląd techniczny. To wszystko ma wpływ na wysokość naszego rachunku za prąd a finalnie na zysk. Ceny energii elektrycznej rosną co roku w tempie dwucyfrowym. Zapraszamy do kontaktu z naszymi terenowymi ekspertami.
AM Solar Group Panele Fotowoltaiczne Kościerzyna to firma o bogatym portfolio w realizacji projektów dla firm do 700kW zdobytym głównie w Niemczech i Wielkiej Brytanii.
Gospodarstwa rolne chcąc rozwijać i modernizować m.in. wprowadzając nowe maszyny, muszą przygotować się na wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną. Świetnym elementem rozwoju jest także posiadać instalację fotowoltaiczną. Tu najlepszym rozwiązaniem jest ulga w podatku rolnym – możesz odpisać 25% od ceny inwestycji w panele fotowoltaiczne przez 15 lat. Napisz do nas i dowiedz się więcej.

Projektowanie elektrowni słonecznych

AM Group Solar Fotowoltaika Kościerzyna oferuje realizację danej instalacji fotowoltaicznej od przygotowania projektu systemu PV, przez budowę elektrowni aż po przyłączenie do sieci energetycznej. W swoich realizacjach używamy komponentów najwyższej jakości europejskich producentów, gwarantujących maksymalną efektywność instalacji PV i najszybszy zwrot inwestycji. Cechuje nas elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Zadzwoń do nas i sprawdź, jak szybko możesz mieć instalację fotowoltaiczną w swojej firmie czy w domu.

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

O nas

AM Group Solar Kościerzyna to firma rodzinna z 10-letnim stażem w zakresie projektowania i wykonywania instalacji fotowoltaicznej. Firma przez ostatnie kilka lat zdobywała doświadczenie na wielu europejskich AM Group Solar Kościerzyna to firma rodzinna z 10-letnim stażem w zakresie projektowania i wykonywania instalacji fotowoltaicznych. Firma przez ostatnie kilka lat zdobywała doświadczenie na wielu europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiada własne doświadczone ekipy instalatorów, bazuje na bardzo wydajnych niemieckich panelach fotowoltaicznych. 

AM Group Solar Kościerzyna to ekspert w dziedzinie fotowoltaiki!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar Fotowoltaika Kościerzyna – nasze realizacje
w najbliższej okolicy

Kościerzyna, Czersk, Wiele, Karsin, Zblewo

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Kościerzyna?

Zamontowałem fotowoltaikę z tą firmą w Karsinie. Cena niższa o 8 tyś niż u konkurencji z Gdańska. Instalacja fotowoltaiczna sprawnie zamontowana – dawno nie spotkałem tak miłego zespołu z pozytywnym nastawieniem. Polecam każdemu!

Piotr Karsin

Jestem zadowolona z wykonania instalacji fotowoltaicznej od początku, czyli od przedstawienia oferty do końca przez realizację i obsługę po sprzedażową. Polecam firmę

Iwona Wiele

Jestem posiadaczem elektrowni słonecznej od 7 miesięcy – uzyskałem dostację 5 tyś zł. Wszystko załatwione przy pomocy tej firmy: przyłączenie do sieci, dotacja i wszelkie formalności. Fotowoltaika teraz pracuje dla mnie. Polecam

Krzysztof Kościerzyna

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

7 + 3 =

+48 734 151 444
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?