AM Group Solar Fotowoltaika Kościerzyna – eksperci w fotowoltaice!

Pozostawmy przyszłym pokoleniom czystą Ziemię!

 

Skontaktuj się z naszym ekspertem, wykorzystaj wolny czas by zrealizować swoje marzenia o ekologicznym i tanim użytkowaniu domu.

Nasz doradca profesjonalnie doradzi Ci z jakich dotacji możesz skorzystać. Odpowiednio dobierze moc i ustyuowanie instalacji fotowoltaicznej oraz poprowadzi Cię przez niezbędną wymianę dokumentów.

Nasi doświadczeni instalatorzy zbudowali wiele przydomowych elektrowni słonecznych w powiecie kościerskim. Zapraszamy do kontaktu.

Fotowoltaika Kościerzyna – Oferta AM Group Solar

fotowoltaika koscierzyna

Instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych

Powszechność urządzeń elektronicznych i elektrycznych, zaawansowane sprzęty kuchenne (piekarniki, grille elektryczne), coraz powszechniejsze auta elektryczne to nasza nowa rzeczywistość. Chcesz podgrzać wodę w basenie dla dzieci bo jest lipiec a woda dalej zimna? Nie musisz wcale płacić wyskich rachunków za prąd. Dzięki darmowej energii elektrycznej zakupiona instalacja zwraca się przeciętnie po 6 latach w zależności od naszego zużycia prądu. Wydajność paneli to nawet 35 lat, zatem przez przynajmniej 29 lat prąd staje się zyskiem. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne już dziś.

fotowoltaika koscierzyna

Fotowoltaika dla firm i gospodarstw rolnych

Wysokie zużycie energii w firmach to efekt zwiększania ich efektywności, korzystania z wielu maszyn, urządzeń i robotów. Serwerownie, pomieszczenia biurowe a w końcu linie produkcyjne działające non stop z przerwą na przegląd techniczny. To wszystko ma wpływ na wysokość naszego rachunku za prąd a finalnie na zysk. Ceny energii elektrycznej rosną co roku w tempie dwucyfrowym. Zapraszamy do kontaktu z naszymi terenowymi ekspertami.
AM Solar Group Panele Fotowoltaiczne Kościerzyna to firma o bogatym portfolio w realizacji projektów dla firm do 700kW zdobytym głównie w Niemczech i Wielkiej Brytanii.
Gospodarstwa rolne chcąc rozwijać i modernizować m.in. wprowadzając nowe maszyny, muszą przygotować się na wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną. Świetnym elementem rozwoju jest także posiadać instalację fotowoltaiczną. Tu najlepszym rozwiązaniem jest ulga w podatku rolnym – możesz odpisać 25% od ceny inwestycji w panele fotowoltaiczne przez 15 lat. Napisz do nas i dowiedz się więcej.

fotowoltaika koscierzyna

Projektowanie elektrowni słonecznych

AM Group Solar Fotowoltaika Kościerzyna oferuje realizację danej instalacji fotowoltaicznej od przygotowania projektu systemu PV, przez budowę elektrowni aż po przyłączenie do sieci energetycznej. W swoich realizacjach używamy komponentów najwyższej jakości europejskich producentów, gwarantujących maksymalną efektywność instalacji PV i najszybszy zwrot inwestycji. Cechuje nas elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Zadzwoń do nas i sprawdź, jak szybko możesz mieć instalację fotowoltaiczną w swojej firmie czy w domu.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

Fotowoltaika koscierzyna

O nas

AM Group Solar Kościerzyna to firma rodzinna z 10-letnim stażem w zakresie projektowania i wykonywania instalacji fotowoltaicznej. Firma przez ostatnie kilka lat zdobywała doświadczenie na wielu europejskich AM Group Solar Kościerzyna to firma rodzinna z 10-letnim stażem w zakresie projektowania i wykonywania instalacji fotowoltaicznych. Firma przez ostatnie kilka lat zdobywała doświadczenie na wielu europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiada własne doświadczone ekipy instalatorów, bazuje na bardzo wydajnych niemieckich panelach fotowoltaicznych. Oferujemy również instalacje ogrzewania wykorzystującego pompę ciepła i montaż stacji ładowania pojazdów

AM Group Solar Kościerzyna to ekspert w dziedzinie fotowoltaiki!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Fotowoltaika Kościerzyna
Fotowoltaika Kościerzyna

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Kościerzyna?

Zamontowałem fotowoltaikę z tą firmą w Karsinie. Cena niższa o 8 tyś niż u konkurencji z Gdańska. Instalacja fotowoltaiczna sprawnie zamontowana – dawno nie spotkałem tak miłego zespołu z pozytywnym nastawieniem. Polecam każdemu!

Piotr Karsin

Jestem zadowolona z wykonania instalacji fotowoltaicznej od początku, czyli od przedstawienia oferty do końca przez realizację i obsługę po sprzedażową. Polecam firmę

Iwona Wiele

Jestem posiadaczem elektrowni słonecznej od 7 miesięcy – uzyskałem dostację 5 tyś zł. Wszystko załatwione przy pomocy tej firmy: przyłączenie do sieci, dotacja i wszelkie formalności. Fotowoltaika teraz pracuje dla mnie. Polecam

Krzysztof Kościerzyna

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

9 + 3 =

Fotowoltaika Kościerzyna

+48 734 151 444

lub

+48 889 801 337

INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Am Group – nie tylko fotowoltaika

Pompa ciepła – Kościerzyna

W ofercie mamy również montaż pomp ciepła. Dzięki czemu zyskasz: 

 

  • nowoczesny i oszczędny sposób na ogrzanie domu
  • szybką amortyzację zakupu pompy ciepła
  • możliwość całkowitej rezygnacji z przyłączania budynku do instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój
  • wysoką efektywność źródła ciepłą i samowystarczalność w połączeniu z fotowoltaiką
Pompa ciepła