pompy ciepła

Ekologiczne i tanie ciepło
w Twoim domu!

Wybierz ogrzewanie pompą ciepła

Pompa ciepła

Pompa ciepła – idź w parze z ekologią i oszczędnością

 

Pompa ciepła to urządzenie, które pozwala na generowanie energii cieplnej w przyjazny dla środowiska sposób. Praca całej instalacji to najlepsze potwierdzenie na to, że ekologia idzie w parze z oszczędnością!

Energia, którą pobiera pompa cieplna, pochodzi ze źródeł odnawialnych. W zależności od modelu czy typu urządzenia można określić, że tym źródłem będzie powietrze, woda lub grunt. Za prawidłowe absorbowanie ciepła odpowiedzialny jest czynnik krążący w całym systemie, który pobraną i zgromadzoną energię cieplną przekazuje do pompy. W modelach powietrznych to właśnie powietrze zewnętrzne prowadzi do ogrzania czynnika.

Bezpieczne użytkowanie w warunkach domowych

 

Pompy ciepła są nowoczesnymi urządzeniami wyposażonymi w szereg zabezpieczeń, które gwarantują bezpieczne użytkowanie w warunkach domowych oraz komercyjnych. Budowa pompy cieplnej zapewnia jej niemal całkowicie bezobsługowe działanie. Jest cicha, korzysta z czystej energii i przede wszystkim pozwala obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Kolejną ważną zaletą tego rodzaju systemów jest ich duża uniwersalność – mogą być montowane nie tylko w nowym budownictwie, ale też w obiektach zabytkowych i modernizowanych.

Bezpieczne użytkowanie pomp ciepła
Pompa ciepła

Pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna – połączenie na medal

 

Pompa ciepła do prawidłowej pracy nie potrzebuje znaczących ilości energii elektrycznej. Jednak działająca w jej konstrukcji sprężarka wykorzystuje prąd. A ten możesz dostarczyć jej za darmo, pobierając do tego celu nadwyżki energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną. Łącząc ze sobą oba systemy, w pełni wykorzystujesz to, co natura daje człowiekowi pod postacią odnawialnych źródeł energii! Pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna to zestawienie, które warto mieć w swoim domu.

Jak to działa?

Pompy ciepła

Rozpoznanie potrzeb

montaż pomp ciepła

Dobór najlepszej technologii wraz koncepcją rozmieszczenia modułów

Pompy ciepła

Podpisanie umowy na realizację

Pompy ciepła

Montaż i instalacja

montaż pomp ciepła

uruchomienie i wsparcie techniczne instalacji

Dlaczego warto?

Pompa ciepła

Ekologiczna energia dla Twojego domu

Pompa ciepła pobiera energię cieplną z takich źródeł, jak woda, powietrze czy grunt. Nie potrzebuje węgla do opalania lub też podłączenia jej do instalacji gazowej. W przypadku możliwości współpracy z instalacją fotowoltaiczną prąd przeznaczony do obsługi sprężarki będzie także generowany właściwie za darmo.

Pompa ciepła

Oszczędności na rachunkach za ogrzewanie

Ogrzanie stumetrowego domu to roczny koszt liczony przynajmniej w kilku tysiącach złotych. Jeśli chcesz ograniczać emisję szkodliwych substancji i wybierasz ogrzewanie za pomocą energii elektrycznej, Twoje rachunki znaczącą idą w górę. Decydując się na pompę, stajesz się natomiast całkowicie niezależny od dostawców energii cieplnej, a koszt ogrzania domu spada kilkukrotnie w stosunku roku.

Pompy ciepła

Gwarancja i zwrot z inwestycji

W domach i firmach naszych Klientów zakładamy powietrzne pompy ciepła w typie monoblok. Oferujemy modele Stiebel Eltron i Panasonic, które cieszą się doskonałymi opiniami użytkowników, wysoką bezawaryjnością i przystępną ceną.

Korzyści ogrzewania pompą ciepła:

  • niskie koszty eksploatacji urządzenia
  • niezawodność
  • szybka amortyzacja inwestycji
  • możliwość całkowitej rezygnacji z przyłączania budynku do instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój.
Pompa ciepła
Energia odnawialna z dofinansowaniem - Fotowoltaika Bydgoszcz

Nie szukaj kompromisów

Korzystaj z taniego, komfortowego ogrzewania!

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Bydgoszcz?

Zaufali nam

Poznaj naszych klientów

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

Masz pytania?

+48 734 151 444
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?