AM Group Solar Fotowoltaika Brodnica – profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki

Razem tworzymy dobrą energię!

 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się jak możesz oszczędzać!

Posiadamy własne ekipy instalacyjne, 12 lat doświadczenia w branży energetyki słonecznej.

Jak fotowoltaika w Brodnicy to tylko z nami.   

 Fotowoltaika Brodnica- Poznaj ofertę AM Group Solar – Profesjonalna instalacja fotowoltaiczna dla Ciebie

Fotowoltaika Brodnica

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu i ogrodu

Czy wiesz, jak wygląda nowa rzeczywistość naszych klientów? Całkowicie zapominają o konieczności płacenia rachunków za prąd. A najciekawsze jest to, że lokalny dostawca nie gasi światła w ich domu. Jak to możliwe? Wystarczy, że całe gospodarstwo domowe i oświetlenie ogrodu są zasilane energią elektryczną produkowaną przez słońce. Aby tak się stało wystarczy skontaktować się z firmą AM Group Solar Fotowoltaika Brodnica w celu zainstalowania paneli fotowoltaicznych na dachu budynku, w którym mieszkasz.

Słońce to w dzisiejszych czasach gwarant dobrej pogody i darmowej energii elektrycznej. Jeżeli do tej pory o tym nie słyszałeś, to czas nadrobić zaległości. Montaż instalacji fotowoltaicznej to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej mieszkańców domków jednorodzinnych. Spójrz przez okno. Być może Twój sąsiad już produkuje darmowy prąd. Popularność tego rozwiązania tkwi w oszczędnościach, które zauważysz już w dzień montażu instalacji fotowoltaicznej.

Domowy budżet nie będzie uszczuplany przez comiesięczne rachunki za prąd. W dodatku uniezależnisz się od lokalnych dostawców energii elektrycznej. Przyczynisz się także do produkcji „zielonej” energii, która nie zagraża środowisku.

Instalacje fotowoltaiczne Brodnica

Instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorcy i rolnika

Prowadzisz biznes? A może jesteś właścicielem gospodarstwa rolnego? W takim razie montaż paneli fotowoltaicznych to temat, który powinieneś zgłębić. Ostatnio zyskuje coraz więcej zwolenników wśród przedsiębiorców i właścicieli gospodarstw rolnych. Jest to prosty sposób, by zacząć oszczędzać. Jak?

Pokaż nam swój dach, a znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami. Specjaliści z firmy AM Group Solar Fotowoltaika Brodnica umówią się z Tobą na przeprowadzenie bezpłatnego audytu. Dzięki temu będziemy w stanie zaprojektować instalację fotowoltaiczną, która na zawsze uwolni Cię od nieprzewidywalnych wzrostów cen energii elektrycznej. Panele słoneczne wyprodukują darmowy prąd, a Ty zyskasz niezależność od lokalnych dostawców. Szybko przekonasz się, że są to najlepiej zainwestowane pieniądze. Twój dach zacznie na Ciebie zarabiać. Panele fotowoltaiczne zainstalowane przez firmę AM Group Fotowoltaika Brodnica będą generować zyski już od pierwszego dnia.

A dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem gospodarstwa rolnego, odliczysz nawet 25% wartości tej inwestycji od podatku rolnego. Przekonaj się, że warto!

Instalacje fotowoltaiczne Brodnica

Prywatna elektrownia fotowoltaiczna

Elektrownia fotowoltaiczna to doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców domków jednorodzinnych, właścicieli hal przemysłowych lub gospodarstw rolnych. Wystarczy sprawdzić potencjał energetyczny dachu. Chodzi o uzyskanie najlepszego nasłonecznienia. W trakcie montażu wybiera się zazwyczaj stronę południową. Ale co w sytuacji, gdy ustawienie budynku nie daje takich możliwości?

Darmowy prąd ze słońca możesz czerpać, montując instalację fotowoltaiczną na elewacji budynku lub w formie stojącej na pobliskim gruncie. Żeby wybrać optymalne rozwiązanie, umów się na audyt ze specjalistą z firmy AM Group Solar Fotowoltaika Brodnica. Dzięki temu zyskasz pewność, że wybrane rozwiązanie zostanie dobrane na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. W dodatku za instalację płacisz raz, a korzyści z niej czerpiesz przez lata. Montowane przez nas panele fotowoltaiczne będą dla Ciebie pracować nieprzerwanie, niezależnie od pory roku i pogody przez 25 lat. I dostaniesz na to gwarancję!

Dlatego nie czekaj! Umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar 

Am Group Solar Fotowoltaika Brodnica

O AM Group Fotowoltaika Brodnica

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, a także realizacji systemów elektrowni fotowoltaicznych, także na terenie Brodnicy i województwa kujawsko – pomorskiego (Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Włocławek). Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat na europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w ostatnich latach zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiadamy własne, doświadczone ekipy instalatorów, bazujemy na bardzo wydajnych niemieckich panelach fotowoltaicznych. 

AM Solar Group Fotowoltaika w Brodnicy – energia odnawialna nie ma przed nami tajemnic!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Instalacje Fotowoltaiczne Brodnica
Instalacje Fotowoltaiczne Brodnica

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Brodnica?

Terminowo i fachowo wykonany montaż instalacji fotowoltaicznych. Kompletny zestaw o mocy 7.44 kw zamontowano w 1 dzień. Dawno nie miałem okazji korzystać z tak profesjonalnej obsługi, jestem mega zadowolony, a efekty w mniejszych rachunkach za prąd widoczne od razu. Naprawdę warto!

Arek Brodnicy

Montaż, ekipa, panele – wszystko pierwsza klasa. Poszło szybko i sprawnie, a kompletnie się na tym nie znam, więc bardzo dziękuję za porady! no i za to, że przez cały proces montowania fotowoltaiki zostalam poprowadzona za rękę 🙂 Super ekipa!

Wanda okolice Wąbrzeźna

Z czystym sumieniem polecam tę firmę, najlepsza firma montująca panele solarne w kujawsko pomorskim. Sam produkt też wysokiej klasy, duża lepsza wydajność niż na chińskich panelach – porównywałem ze znajomym. Naprawdę cieszę się, że wybralem AM Group Solar i wsystkim polecam wspolpracę z nimi!

Mariusz okolice Brodnicy

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

8 + 6 =

Fotowoltaika Brodnica

 +48 889 801 337
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Nie tylko instalacje fotowoltaiczne

Pompa ciepła – Brodnica

Klientom Am Group oferujemy również montaż pomp ciepła. Dzięki czemu zyskasz: 

  • nowoczesny sposób na ogrzanie domu
  • szybką amortyzację inwestycji
  • możliwość całkowitej rezygnacji z przyłączania budynku do instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój
  • wysoką efektywność źródła ciepłą i samowystarczalność w połączeniu z fotowoltaiką
Pompa ciepła

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?