AM Group Solar Fotowoltaika Gdańsk – profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki

Razem tworzymy dobrą energię!

 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się jak możesz oszczędzać!

Posiadamy własne ekipy instalacyjne, 12 lat doświadczenia w branży energetyki słonecznej.

Jak fotowoltaika w Gdańsku to tylko z nami.   

 Fotowoltaika Gdańsk – Poznaj ofertę AM Group Solar – Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie

Fotowoltaika Gdańsk dla domów jednorodzinnych

Fotowoltaika dla gospodarstw domowych

Istnieje prosty sposób, by jednocześnie zadbać o środowisko, zdrowie i domowy budżet. Być może wzbudziliśmy w Tobie ciekawość. Dodamy jeszcze, że od wprowadzenia tego rozwiązania w życie, dzieli Cię jeden krok. Jaki? Wystarczy skontaktować się z firmą AM Group Solar Fotowoltaika Gdańsk.

Przeszło dekadę tworzymy rozwiązania, które ułatwiają wykorzystanie potencjału każdego dachu. Pokazujemy, jak wykorzystać energię słoneczną, by wytworzyć darmowy prąd. Instalacje fotowoltaiczne zamontowane na Twoim dachu lub na gruncie przy domu to rozwiązania, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem właścicieli domków jednorodzinnych. Panele słoneczne wytworzą ”zieloną” energię elektryczną. Zyskasz niezależność od lokalnych dostawców. Uwierz nam, że brak rachunków za prąd, to kwestia, do której naprawdę można się przyzwyczaić. Jednakże nie jest to jedyna korzyść finansowa.

Prawidłowo zainstalowane panele fotowoltaiczne pracują nieprzerwanie ponad 25 lat. Okres ten jest objęty gwarancją producenta. W związku z tym zyskujesz podwójne: oszczędzasz i jesteś bezpieczny.

Fotowoltaika Gdańsk dla firm

Fotowoltaika Gdańsk dla firm i rolników

Czy słyszałeś już o najnowszym trendzie, który zyskuje popularność wśród polskich przedsiębiorców? Kryje się za słowem fotowoltaika. Jeszcze niedawno brzmienie tego wyrazu wywoływało zdziwienie na twarzach wielu przedsiębiorców. Dzisiaj każdy właściciel firmy wie, że inwestycja w panele fotowoltaiczne, to przyszłość. Dlatego zainteresowanie tym tematem nie słabnie. Wśród korzyści związanych z montażem paneli słonecznych, warto wymienić bezpieczeństwo finansowe. Jest to efekt niezależności od rosnących cen prądu proponowanych przez lokalnego dostawcę.

Dzięki AM Group Solar Fotowoltaika Gdańsk obniżysz rachunki za energię elektryczną w Twojej firmie. Skontaktuj się z nami, by umówić bezpłatny audyt. Sprawdzimy potencjał energetyczny firmowego dachu. Dzięki temu dobierzemy indywidualne rozwiązanie, które pokryje zapotrzebowanie na prąd w Twojej firmie. Zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną. Pamiętaj, że montaż paneli fotowoltaicznych oznacza oszczędności już od pierwszego dnia.

Posiadasz gospodarstwo rolne? Ten temat powinien Cię zainteresować! Fotowoltaika oznacza podwójne oszczędności. Panele słoneczne wytworzą energię elektryczną, którą zasilisz gospodarstwo rolne. A koszt instalacji nawet w 25 % wartości inwestycji odliczysz od podatku rolnego!

Fotowoltaika Gdańsk

Zainwestuj w prywatną elektrownię słoneczną

Czy wiesz, że dach Twojego domu lub firmy, mogą na Ciebie zarabiać? W dodatku korzyści będziesz czerpał niezależnie od pogody i pory roku. Wystarczy zainteresować się tematem budowy elektrowni słonecznej. Takie rozwiązania proponuje AM Group Solar Fotowoltaika Gdańsk. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji: począwszy od sprawdzenia potencjału energetycznego budynku, aż po przyłączenie prywatnej elektrowni do sieci energetycznej. Jednakże pamiętaj, że dach nie jest jedynym rozwiązaniem. Jeżeli chcesz czerpać korzyści z taniej energii elektrycznej, wystarczy odpowiednio wykorzystać potencjał pobliskiego gruntu lub elewację budynku.

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej to w zasadzie jedyne koszty, które poniesiesz. W dodatku powiemy Ci, jak skorzystać z dofinansowania. W tym miejscu warto zaznaczyć, że przez kolejne lata opłaty za prąd staną się dla Ciebie jedynie mglistym wspomnieniem. Dlatego jak najszybciej zainteresuj się tym tematem.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami! Zapytaj naszych specjalistów, co zrobić, żeby zacząć oszczędzać na rachunkach za prąd.

Dofinansowanie fotowoltaika

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar 

O firmie Am Group Solar Fotowoltaika Gdańsk

O AM Group Fotowoltaika Gdańsk

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, a także realizacji systemów elektrowni fotowoltaicznych, także na terenie Gdańska i województwa pomorskiego (Trójmiasto, Starogard Gdański, Kościerzyna, Chojnice Bytów). Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat na wielu europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w ostatnich latach zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiadamy własne, doświadczone ekipy instalatorów, bazujemy na bardzo wydajnych niemieckich panelach fotowoltaicznych. 

AM Solar Group Fotowoltaika w Gdaśnsku – energia odnawialna nie ma przed nami tajemnic!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Logo Gazeta pomorska

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Gdańsk?

Zaufałem firmie AM Group Solar, ponieważ przedstawiciel firmy od początku wszystko mi zrozumiale wytłumaczył i doradził. Pełen profesjonalizm, od początku do końca poprowadził cały temat tak, ze niczym nie musiałem się przejmować. Co do ekipy monterskiej – pozostawili porządek po sobie, zrobili wszystko w kilka godzin. Posiadam instalację już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory spore oszczędności. Jestem bardzo zadowolony, firma na 5+

Michał Gdańsk

Jestem zadowolona z wykonania instalacji fotowoltaicznej od początku, czyli od przedstawienia oferty do końca przez realizację i obsługę po sprzedażową. Polecam firmę AM Group Solar 

Iwona Gdańsk

Zawsze podchodzę z dystansem do rzeczy, które są bardzo popularne, tak samo było z fotowoltaiką. Po rozmowie z firmą AM Group Solar postanowiłem spróbować i jestem zachwycony. Okazało się, że zamontowanie tych paneli w moim przypadku nie było tak trudne jak mi się na początku wydawało, wszystko super działa, rachunki faktycznie małe. Ekstra, polecam każdemu.

Mateusz okolica Gdańska

Ekipa szybka i sprawna. Fotowoltaika nie ma przed nimi tajemnic. Potężna wiedza i racjonalizacja zbędnych kosztów. Nie naciągają klienta. W 3 dni ogarneli temat montażu instalacji fotowoltaicznej. Wszystko działa jak należy i darmowy prąd już płynie ????
Łatwy i miły kontakt, duża wiedza na temat instalacji fotowoltaicznych.
Bardzo polecam!

Ania Gdańsk<br />

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

14 + 2 =

Konsultacja Fotowoltaika Gdańsk

+48 734 151 444
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?