AM Group Solar Fotowoltaika Nakło
– profesjonalizm wywodzi się z pasji

Ramię w ramię z dobrą energią!

 

Fotowoltaika w Nakle? Skontaktuj się z nami. Nasz doradca powie Ci co zrobić, by zacząć oszczędzać!

Mamy 12 lat doświadczenia w branży energetyki słonecznej i własne wyspecjalizowane ekipy instalacyjne.

Twoja instalacja fotowoltaiczna to nasza pasja.

Poznaj ofertę AM Group Solar Fotowoltaika Nakło – Instalacje fotowoltaiczne z myślą o Tobie

Instalacja fotowoltaiczna w moim domu

Chcesz być właścicielem własnej elektrowni słonecznej w Nakle? Mając dach, bądź kawałek ziemi możesz w łatwy sposób produkować energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci na obniżenie rachunków o 90%. Będziesz się cieszyć darmową energią elektryczną przez długie lata bez względu na ceny ustalane przez zakład energetyczny. Instalujemy panele fotowoltaiczne w Nakle oraz woj. Kujawsko Pomorskim i Pomorskim. Stosujemy panele i falowniki uznanych producentów oraz dajemy gwarancję na usługę montażu.

Fotowoltaika to Twój krok w przyszłość w zgodzie z naturą i Twoja niezależność finansowa. To energia ze słońca dla Ciebie i Twojej rodziny.

Elektrownia słoneczna w mojej firmie i gospodarstwie

Dzięki instalacji fotowoltaicznej ograniczysz wpływ czynników zewnętrznych (takich jak cena energii) na zyski Twojej firmy. Wykorzystując źródła energii odnawialnej wyróżnisz swoją firmę na tle konkurencji. Nasze instalacje fotowoltaiczne w wielu krajach Europy cieszyły się bardzo dużym uznaniem. Zaufało nam mnóstwo firm i gospodarstw, których dachy stały się elektrowniami słonecznymi. Panele fotowoltaiczne na Twoim dachu w Nakle i okolicach również mogą dla Ciebie pracować. Wystarczy się z nami skontaktować, a my pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojej inwestycji w fotowoltaikę.

Gospodarstwo rolne może dodatkowo odliczyć 25% wartości inwestycji od podatku rolnego.

Projektowanie elektrowni słonecznych

Jest to najważniejszy element inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie instalacji do Twoich potrzeb. Każda elektrownia słoneczna jest inna, i każda musi spełniać wymagania klienta. Firma AM Group zajmuje się wszystkim począwszy od projektu, przez zainstalowanie paneli słonecznych i falownika, aż po uruchomienie instalacji. Fotowoltaika w Nakle rozwija się dzięki nam. Cieszymy się, że bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu możemy w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej generujesz naprawdę duże oszczędności optymalizując przy tym koszty inwestycji.

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

AM Group Solar – kim jesteśmy

AM Group Solar to grupa ambitnych, energicznych ludzi, których łączy wspólny cel jakim jest rozwój firmy będącej liderem w branży fotowoltaiki. Firmy budowanej na solidnym fundamencie etycznym i uczciwej rywalizacji.

Dzięki temu, że nasi wykwalifikowani instalatorzy od ponad dziesięciu lat zakładają instalacje fotowoltaiczne na wymagających rynkach europejskich takich jak Niemcy, Austria, Francja, czy Holandia, niewiele rzeczy w branży fotowoltaicznej może nas zaskoczyć. Wiedza praktyczna stanowi nasz ogromny atut dający naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen.

AM Group Solar to nie tylko najwyższej jakości panele słoneczne i falowniki. AM Group Solar to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy za najwyższy cel stawiają sobie dobro klienta i pełną pomoc w realizowaniu jego założeń. Wszystko to sprawia, że jesteśmy firmą godną zaufania i chętnie polecaną przez naszych klientów. Budujemy elektrownie słoneczne na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego (Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Toruń, Inowrocław i okolice) oraz Pomorskiego (Trójmiasto i okolice).

Fotowoltaika Nakło nad Notecią – daj się ponieść naturze.

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika
Nakło nad Notecią?

Wszystko dopięte na ostatni guzik. Ekipa montażystów miała robić dwa dni. Wyrobili się w jeden. Dzięki czemu drugiego dnia miałem czas żeby sączyć piwko patrząc na moją nową instalację 🙂

Pablo, Nakło nad Notecią

Zaskoczyło mnie jak sprawnie może potoczyć się cały proces. Począwszy od spotkania z handlowcem, przez papiery z Eneą, po montowanie paneli fotowoltaicznych. Niczym nie musiałam się interesować. Dostawałam tylko informacje na jakim jest wszystko etapie. Dobrze, że istnieją takie firmy.

Ania, Występ

Zapłaciłem o tysiąc złotych więcej niż mój znajomy, ale on twierdzi, że nie poleciłby firmy, która jemu zakładała fotowoltaikę. No i tu jest pies pogrzebany. Ja AM GROUP polecę każdemu! Wszystko sprawnie poszło, pracownicy kompetentni. Widać, że to nie pierwszy ich dach. Dziękuję!

Miki, Potulice

Jak się umawiałem z przedstawicielem, to nie wiedziałem nic. Człowiek przyjechał i cierpliwie mi wszystko tłumaczył jak krowie na rowie. Czekał aż wszystko zrozumiem i sam podejmę decyzję. Musiałem się jednak naradzić z żoną. Niestety miała pytania (jak to kobieta), na które nie umiałem odpowiedzieć. Pan przyjechał znowu i znowu cierpliwie tłumaczył. Tym razem żonie 🙂 Finalnie mamy nie tylko panele, ale i wiedzę jak to wszystko działa. Polecamy tę firmę!

Darek, Śmielin

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

10 + 8 =

+48 734 151 444
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?