AM Group Solar Fotowoltaika Nakło
– profesjonalizm wywodzi się z pasji

Ramię w ramię z dobrą energią!

 

Fotowoltaika w Nakle? Skontaktuj się z nami. Nasz doradca powie Ci co zrobić, by zacząć oszczędzać!

Mamy 12 lat doświadczenia w branży energetyki słonecznej i własne wyspecjalizowane ekipy instalacyjne.

Twoja instalacja fotowoltaiczna to nasza pasja.

Poznaj ofertę AM Group Solar Fotowoltaika Nakło – Instalacje fotowoltaiczne z myślą o Tobie

Instalacje fotowoltaiczne na dachu domu w Nakle

Instalacja fotowoltaiczna w moim domu

Chcesz być właścicielem własnej elektrowni słonecznej w Nakle? Mając dach, bądź kawałek ziemi możesz w łatwy sposób produkować energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci na obniżenie rachunków o 90%. Będziesz się cieszyć darmową energią elektryczną przez długie lata bez względu na ceny ustalane przez zakład energetyczny. Instalujemy panele fotowoltaiczne w Nakle oraz woj. Kujawsko Pomorskim i Pomorskim. Stosujemy panele i falowniki uznanych producentów oraz dajemy gwarancję na usługę montażu.

Fotowoltaika to Twój krok w przyszłość w zgodzie z naturą i Twoja niezależność finansowa. To energia ze słońca dla Ciebie i Twojej rodziny.

Fotowoltaika na dachu budynku gospodarczego w Nakle

Elektrownia słoneczna w mojej firmie i gospodarstwie

Dzięki instalacji fotowoltaicznej ograniczysz wpływ czynników zewnętrznych (takich jak cena energii) na zyski Twojej firmy. Wykorzystując źródła energii odnawialnej wyróżnisz swoją firmę na tle konkurencji. Nasze instalacje fotowoltaiczne w wielu krajach Europy cieszyły się bardzo dużym uznaniem. Zaufało nam mnóstwo firm i gospodarstw, których dachy stały się elektrowniami słonecznymi. Panele fotowoltaiczne na Twoim dachu w Nakle i okolicach również mogą dla Ciebie pracować. Wystarczy się z nami skontaktować, a my pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojej inwestycji w fotowoltaikę.

Gospodarstwo rolne może dodatkowo odliczyć 25% wartości inwestycji od podatku rolnego.

Realizacja projektu fotowoltaiki w Nakle

Projektowanie elektrowni słonecznych

Jest to najważniejszy element inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie instalacji do Twoich potrzeb. Każda elektrownia słoneczna jest inna, i każda musi spełniać wymagania klienta. Firma AM Group zajmuje się wszystkim począwszy od projektu, przez zainstalowanie paneli słonecznych i falownika, aż po uruchomienie instalacji. Fotowoltaika w Nakle rozwija się dzięki nam. Cieszymy się, że bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu możemy w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej generujesz naprawdę duże oszczędności optymalizując przy tym koszty inwestycji.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

Fotowoltaika Nakło

AM Group Solar – kim jesteśmy

AM Group Solar to grupa ambitnych, energicznych ludzi, których łączy wspólny cel jakim jest rozwój firmy będącej liderem w branży fotowoltaiki. Firmy budowanej na solidnym fundamencie etycznym i uczciwej rywalizacji.

Dzięki temu, że nasi wykwalifikowani instalatorzy od ponad dziesięciu lat zakładają instalacje fotowoltaiczne na wymagających rynkach europejskich takich jak Niemcy, Austria, Francja, czy Holandia, niewiele rzeczy w branży fotowoltaicznej może nas zaskoczyć. Wiedza praktyczna stanowi nasz ogromny atut dający naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen.

AM Group Solar to nie tylko najwyższej jakości panele słoneczne i falowniki. AM Group Solar to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy za najwyższy cel stawiają sobie dobro klienta i pełną pomoc w realizowaniu jego założeń. Wszystko to sprawia, że jesteśmy firmą godną zaufania i chętnie polecaną przez naszych klientów. Budujemy elektrownie słoneczne na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego (Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Toruń, Inowrocław i okolice) oraz Pomorskiego (Trójmiasto i okolice).

Fotowoltaika Nakło nad Notecią – daj się ponieść naturze.

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Gazeta pomorska
Fotowoltaika Nakło

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika
Nakło nad Notecią?

Wszystko dopięte na ostatni guzik. Ekipa montażystów miała robić dwa dni. Wyrobili się w jeden. Dzięki czemu drugiego dnia miałem czas żeby sączyć piwko patrząc na moją nową instalację 🙂

Pablo, Nakło nad Notecią

Zaskoczyło mnie jak sprawnie może potoczyć się cały proces. Począwszy od spotkania z handlowcem, przez papiery z Eneą, po montowanie paneli fotowoltaicznych. Niczym nie musiałam się interesować. Dostawałam tylko informacje na jakim jest wszystko etapie. Dobrze, że istnieją takie firmy.

Ania, Występ

Zapłaciłem o tysiąc złotych więcej niż mój znajomy, ale on twierdzi, że nie poleciłby firmy, która jemu zakładała fotowoltaikę. No i tu jest pies pogrzebany. Ja AM GROUP polecę każdemu! Wszystko sprawnie poszło, pracownicy kompetentni. Widać, że to nie pierwszy ich dach. Dziękuję!

Miki, Potulice

Jak się umawiałem z przedstawicielem, to nie wiedziałem nic. Człowiek przyjechał i cierpliwie mi wszystko tłumaczył jak krowie na rowie. Czekał aż wszystko zrozumiem i sam podejmę decyzję. Musiałem się jednak naradzić z żoną. Niestety miała pytania (jak to kobieta), na które nie umiałem odpowiedzieć. Pan przyjechał znowu i znowu cierpliwie tłumaczył. Tym razem żonie 🙂 Finalnie mamy nie tylko panele, ale i wiedzę jak to wszystko działa. Polecamy tę firmę!

Darek, Śmielin

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

12 + 3 =

Fotowoltaika Nakło

+48 734 151 444

lub

+48 889 801 337

INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Nie tylko instalacje fotowoltaiczne

Pompa ciepła – Nakło

Klientom Am Group oferujemy również montaż pomp ciepła. Dzięki czemu zyskasz: 

  • nowoczesny sposób na ogrzanie domu
  • szybką amortyzację inwestycji
  • możliwość całkowitej rezygnacji z przyłączania budynku do instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój
  • wysoką efektywność źródła ciepłą i samowystarczalność w połączeniu z fotowoltaiką
pompa ciepła