AM Group Solar Fotowoltaika
Grudziądz – profesjonalizm godny zaufania

Dobra energia do wspólnego działania!

 

Umów się na konsultację i zacznij oszczędzać!

Mamy wyspecjalizowane ekipy instalacyjne oraz 12 lat doświadczenia w branży energetyki słonecznej.

Instalacja fotowoltaiczna w Grudziądzu? Koniecznie zadzwoń do nas!

Fotowoltaika Grudziądz – Poznaj ofertę AM Group Solar

Produkuj prąd w domu

W łatwy sposób możesz stać się prosumentem i wytwarzać prąd dla siebie i dla swojej rodziny. Domowa instalacja fotowoltaiczna obniży Twoje rachunki za energię elektryczną o 90%! Tym sposobem będziesz finansowo niezależny przez wiele lat. Nie będą Cię również dotyczyły podwyżki cen prądu. Dzięki nam fotowoltaika Grudziądz się rozwija.

Instalujemy panele fotowoltaiczne na dachach i gruntach w Grudziądzu oraz woj. Kujawsko Pomorskim i Pomorskim. Sprzęt, który stosujemy to panele i falowniki wysokiej jakości.

Chcemy aby nasi klienci poczuli niezależność i bezpieczeństwo finansowe jakie daje fotowoltaika.

Fotowoltaika dla firm i gospodarstw

Jeśli chcesz, aby Twoja firma lub gospodarstwo było wyjątkowe na tle innych, zainwestuj w źródła energii odnawialnej. Oprócz oczywistego aspektu dbania o przyrodę, elektrownia słoneczna zwyczajnie przyniesie Ci zyski. W krajach Europy takich jak Niemcy, Francja, czy Holandia nasze instalacje fotowoltaiczne cieszą się bardzo dużym uznaniem. Są starannie wykonane, a przede wszystkim spełniają swoją funkcję, czyli wytwarzają energię elektryczną i zabezpieczają firmę przed czynnikiem zewnętrznym jakim jest zmiana cen prądu.

Gospodarstwo rolne może dodatkowo odliczyć 25% wartości inwestycji w panele fotowoltaiczne od podatku rolnego.

Projektowanie elektrowni słonecznych

Nieprawidłowo zaprojektowana elektrownia słoneczna może nie dać nam oczekiwanych rezultatów. Dlatego tak bardzo ważny jest ten etap inwestycji. I dlatego też ważne jest doświadczenie firmy, która się tym zajmuje. Pamiętajmy, że każda kolejna instalacja fotowoltaiczna różni się od poprzedniej. Bazując jednak na naszej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej możemy sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom naszych klientów. 

Prawidłowo zaprojektowana elektrownia słoneczna pozwala klientom spać spokojnie i czerpać korzyści z założonych na dachu paneli fotowoltaicznych.

Dofinansowanie fotowoltaika Elbląg

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

AM Group Solar – kilka słów o nas

AM Group Solar to firma łącząca ze sobą zasady i wartości największych firm świata z ciepłą atmosferą firmy rodzinnej. Tworzą ją ludzie o wspólnej pasji i chęci do działania. Dbając o wysokie normy etyczne, stosując najwyższą jakość obsługi i zasady zdrowej konkurencji, przyczyniamy się do rozwoju branży fotowoltaicznej w Grudziądzu, w województwie Kujawsko – Pomorskim i Pomorskim. Wychodzimy z założenia, że dobry biznes opiera się na wzajemnym zaufaniu. Dlatego staramy się zrozumieć potrzeby klienta i pomóc mu w realizacji jego wizji. Posiadamy wiedzę popartą ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej.
Nasze wykwalifikowane ekipy montażowe mają za sobą tysiące kW instalacji fotowoltaicznych zrealizowanych na terenie Europy. Doceniły nas wielkie przedsiębiorstwa i gospodarstwa w Niemczech, Austrii, czy Holandii.

Fotowoltaika Grudziądz – Twoja energia, Twój wielki krok naprzód

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika
Grudziądz?

Mam instalację od półtora roku. Przy rozliczeniu z energetyką nie musiałem nic dopłacać. Jestem mega zadowolony! Zamieniłem rachunki na kredyt. Kredyt skończy mi się za 3,5 roku i będę miał prąd za darmo. No i obsługa posprzedażowa. Przedstawiciel odbiera telefony, a jak nie może to zawsze oddzwania. A nie „sprzedałem i tyle mnie widzieli”… Super!

Pepe, Grudziądz

Długo mnie mąż namawiał żeby założyć panele fotowoltaiczne na nasz dach. Nie chciałam, bo mamy wymarzoną dachówkę. Uważałam, że fotowoltaika szpeci dach. No i muszę się teraz uderzyć w pierś. Mamy czarne panele, wygląda to rewelacyjnie! No i panowie, którzy montowali zostawili porządek, a z tym się jeszcze u żadnych ekip budowlanych nie spotkałam…

Judyta, Świecie

Instalacja działa, wszystko wygląda schludnie, formalności po stronie firmy. Generalnie bardzo ok. Ale największe wrażenie zrobiła na mnie atmosfera w siedzibie firmy (akurat tam podpisywałem umowę). Wszyscy uśmiechnięci, miło, wręcz rodzinnie. Dobrze współpracuje się z takimi firmami.

Tomasz, Dolna Grupa

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

6 + 13 =

+48 734 151 444
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?