AM Group Solar Fotowoltaika Toruń – profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki

Chcesz darmowej energii – dobrze trafiłeś!

 

Musisz tylko zadzwonić – przyjedziemy, doradzimy i wyliczymy!

Nasze atuty: doświadczony własny zespół montażowy i ponad 10 lat na rynku.

Jak fotowoltaika w Toruniu to tylko z AM Group Solar.

Fotowoltaika Toruń – Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie. Poznaj ofertę AM Group Solar

Fotowoltaika Toruń

Instalacje fotowoltaiczne w budownictwie
mieszkalnym na terenie Torunia i okolic

Każdy dach to potencjalne miejsce na, którym może pracować Twoja elektrownia słoneczna. Panele fotowoltaiczne są bezpieczne dla Ciebie jak i środowiska. Projektujemy i montujemy elektrownie w Toruniu i okolicach. Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej cieszysz się podwójnie ze słonecznej pogody. Elektrownia fotowoltaiczna pracuje na Twoje rachunki za prąd. Nasze panele fotowoltaiczne charakteryzują się 25-letnią gwarancją.

Instalując elektrownie słoneczną oszczędzasz pieniądze od pierwszego dnia jej uruchomienia.

 

Fotowoltaika Toruń

Instalacje fotowoltaiczne dla firmy i
gospodarstwa rolnego w Toruniu i okolicach

Własna elektrownia słoneczna to pewny sposób na uniezależnienie się od ciągłych i nieprzewidywalnych wzrostów cen energii. Możesz do tego wykorzystać dach lub grunt. Wszelkich formalności z zakładem energetycznym pilnuje AM Group Solar Fotowoltaika Toruń dla instalacji fotowoltaicznej do 50kW. Przedsiębiorca czy rolnik tylko musi podjąć decyzję i podpisać umowę.

Zamontowane przez nas panele słoneczne już pracują na terenie Torunia i okolic, a ich właściciele cieszą się z darmowej energii. Inwestycja we własną elektrownię słoneczną to najlepiej zainwestowane pieniądze, które generują zyski od pierwszego dnia po uruchomieniu.

Gospodarstwo rolne może dodatkowo odliczyć 25% wartości inwestycji od podatku rolnego.

Instalacje fotowoltaiczne Toruń

Projektowanie i planowanie elektrowni fotowoltaicznych

Jako firma AM Group Solar angażujemy się w każde przedsięwzięcie indywidualnie. Najpierw jest rozmowa telefoniczna z klientem z Torunia lub okolic, później wizyta, następnie projekt wycena i realizacja wraz z uruchomieniem elektrowni słonecznej. Optymalne dopasowanie instalacji fotowoltaicznej i końcowe zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe. Stawiamy na jakość elementów elektrowni słonecznej, nie zapominając o ekonomice całego przedsięwzięcia.

Szanujemy Twój czas oraz pieniądze – dlatego robimy to cu umiemy najlepiej – montujemy panele fotowoltaiczne.

 

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

O AM Group Solar Fotowoltaika Toruń

O firmie

1. Wieloletnie doświadczenie na rynku instalacji fotowoltaicznych.
2. Projektowanie elektrowni słonecznych „pod klucz”.
3. Realizacja inwestycji fotowoltaicznych na obszarze prawie całej Europy.
4. Doświadczony, zaangażowany i dyspozycyjny zespół pracowników gotowy w każdej chwili pomóc, doradzić i pokierować klienta.
5. Wszelkie formalności z zakładem energetycznym, NFOŚiGW jak i innymi instytucjami załatwiamy na zlecenie i w imieniu klienta.
6. Śledzimy nowinki techniczne i wdrażamy je podczas realizacji montażu paneli fotowoltaicznych.
7. Łączymy montaż naszych elektrowni słonecznych z urządzeniami ściśle dedykowanymi, np. pompa ciepła, klimatyzacja, magazyn energii.
8. Doradzamy pod względem technicznym, podatkowym i ekologicznym.
9. Szybki i profesjonalny montaż – jak trzeba to nawet następnego dnia po wpłacie zaliczki. To niewątpliwi zaleta posiadania własnych ekip montażowych.
10. Większość elementów instalacji fotowoltaicznych na bieżąco w naszym magazynie.
11. Oferujemy montaż pomp ciepłą, nowoczesnego, ekologicznego i wysoce wydajnego sposobu na ogrzewanie Twojego domu.

Jak instalacja fotowoltaiczna w Toruniu i okolicach to tylko z AM Group Solar.

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Fotowoltaika Toruń
Fotowoltaika Toruń

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika
Toruń?

Przeglądając ich stronę o fotowoltaice, pomyślałam – niemożliwe. Postanowiłam ich sprawdzić. I co? Hm… wszystko tak jak napisali. Trochę mi przed samą sobą głupio.

Kasia Toruń

Piszę ku przestrodze. Dłużej się nie zastanawiajcie, każdy dzień opóźnienia to strata, zdecydujcie się właśnie teraz na telefon. Ja niestety podjąłem decyzję po pół roku przeglądania i zbierania ofert a i tak wybrałem firmę która była u mnie na początku – AM Group Solar. Szczerze polecam

Wacław Czernikowo

Polecam, sprawnie, szybko i bez ryzyka. Instalacja 9,9 kW pracuje od prawi dwóch miesięcy, a wczoraj 5000zł wpłynęło na konto. A to dzięki Panu Rafałowi i Pani Ani z AM Group Solar. Dziękuję. Zapraszam na kawę.

Zenon Łysomice

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

 

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby
i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

 

Masz pytania?

7 + 9 =

Fotowoltaika Toruń Konsultacja

 +48 889 801 337
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Fotowoltaika Toruń – AM Group Solar dla Twojego domu

Wybierając inwestycję w panele fotowoltaiczne z AM Group Solar, zyskujesz stabilną technologię produkcji prądu, a przy tym cały pakiet korzyści.

Przejście na zasilanie domu z fotowoltaiki ma wiele zalet. Można je ująć w trzech podstawowych obszarach. To profity finansowe, ekologiczne oraz technologiczne. Każda korzyść z osobna stanowi wystarczający motyw do przejścia na energię słoneczną, a wszystkie razem tworzą argumentację, której nie można się oprzeć.

Dlaczego warto?

Godne zaufania i niewyczerpalne źródło energii.

Realne oszczędności z fotowoltaiką

Pierwszym impulsem do rozpoczęcia inwestycji w panele PV, bardzo często są argumenty finansowe. Jeżeli tak jest również w Twoim wypadku, możesz bez obaw skorzystać z naszej propozycji. Zainstalowana przez nas fotowoltaika w Toruniu przyniesie realne oszczędności. Darmowy prąd ze słońca, uzyskiwany przez cały okres eksploatacji ogniw, czyli około 30 lat, to ogromna wartość dodana. W ten sposób uniezależnisz się od wahań cen na rynkach energetycznych. Co więcej, wartość Twojej nieruchomości znacznie wzrośnie, a część kosztów związanych z przejściem na odnawialne źródła energii odliczysz od podatku.

Fotowoltaika Am Group solar

Panele słoneczne przyjazne dla środowiska

Nie bez znaczenia są zalety fotowoltaiki w kontekście ekologii. Możesz być pewny, że energii ze słońca nie zabraknie. To odnawialne, zrównoważone i czyste źródło, z którego może korzystać cała Twoja rodzina. Instalacja fotowoltaiczna Toruń nie generuje smogu ani żadnych innych zanieczyszczeń. Gwarantuje również komfort akustyczny – nawet przy maksymalnej wydajności pracuje zupełnie bezgłośnie. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty, przyczynisz się do ochrony środowiska.

Łatwa konserwacja i trwałość instalacji fotowoltaicznych

Estetyka i nowoczesne technologie

Zalety fotowoltaiki obejmują także względy technologiczne. Panele PV są odporne na trudne warunki atmosferyczne, nie wymagają kosztownej konserwacji i są w zasadzie bezawaryjne. Nawet jeśli nie masz możliwości zainstalowania ogniw na dachu, proponujemy wydajną elektrownię postawioną na gruncie. Nie ma wątpliwości, że domy wyposażone w naszą fotowoltaikę wyglądają nowocześnie i estetycznie. Kojarzą się ze zrównoważonym podejściem do problemów ekologicznych, są świetnie odbierane przez inwestorów i energooszczędne.

Fotowoltaika Bydgoszcz - Projektowanie instalacji fotowoltaicznych dla klientów

Szybki zwrot inwestycji – fotowoltaika Toruń

 

Zakup oraz montaż paneli fotowoltaicznych to mądra i opłacalna decyzja, która znacząco obniży miesięczne rachunki. Jeśli chcesz sprawdzić, czy instalacja sprawdzi się również w Twojej sytuacji, nasi doradcy chętnie pomogą. Prosta kalkulacja polega na obliczeniu rocznego zapotrzebowania na energię i porównaniu go z możliwościami produkcyjnymi wybranych paneli. Profesjonalna oferta AM Group Solar to niski wydatek na start. Uwzględniając udzielaną przez rząd dotację oraz możliwość odliczenia kosztów fotowoltaiki od podatku, zapłacisz około 20 tys. zł brutto za wykonanie standardowej instalacji. Zakładając typowe zużycie prądu, już po 5 latach wydatek ten zwróci się w 100%.

Dofinansowanie dla Bydgoszczy i Torunia

 

Nasza propozycja jest szczególnie korzystna dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, w tym Torunia i Bydgoszczy. Dla właścicieli nieruchomości w tym regionie uruchomiono program dofinansowania instalacji elektrycznej ze źródeł odnawialnych. Nosi on nazwę „Mój Prąd” i pozwala na ubieganie się o zwrot nawet 50% kosztów poniesionych z uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej w Toruniu, jednak nie więcej niż 5 tys. zł. Kwota refundacji obejmuje zarówno zakup, jak i usługę profesjonalnego montażu ogniw. Korzystając z unijnego programu „Mój Prąd” zyskujesz możliwość połączenia dofinansowania z ulgą termomodernizacyjną. W takim przypadku rozliczenie w ramach deklaracji PIT musisz pomniejszyć o otrzymaną dotację. Nawet jeśli nie wiesz, jak uzyskać takie wsparcie, konsultanci AM Group Solar chętnie pomogą i doradzą.

Dofinansowanie z programu Mój Prąd dla zakupu własnej elektrowni
Fotowoltaika Bydgoszcz - Projektowanie instalacji fotowoltaicznych dla klientów

Połączenie z pompą ciepła dla maksymalnych oszczędności

 

Fotowoltaika staje się jeszcze lepszym rozwiązaniem, gdy połączysz ją z pompą ciepła. Energia odnawialna pochodząca ze słońca może zasilać nowoczesne urządzenie grzewcze, zapewniając Twojej rodzinie ciepłą wodę i ogrzewanie przez cały rok. Nasze panele PV są bardzo wydajne, dlatego przez większość miesięcy bez trudu pokryją zapotrzebowanie prądowe pompy ciepła. Ogniwa możesz wykorzystać do zasilania pomp typu powietrze-woda, gruntowych pomp ciepła, a nawet klimatyzatorów. Wybór należy do Ciebie. Połączenie instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła w Toruniu to rozwiązanie przyszłości. Dzięki współpracującym ze sobą urządzeniom, wartość Twojej nieruchomości znaczenie wzrośnie, ponieważ zaczniesz produkować prąd w sposób bezpieczny dla środowiska. Zapomnij o smogu i spalinach. Planując montaż pompy ciepła i fotowoltaiki już na etapie projektowym, nie musisz budować kotłowni ani komina, więc oszczędzasz.

Wyłącznie panele najwyższej jakości

 

Nasze instalacje fotowoltaiczne są trwałe i służą klientom przez wiele lat. Inwestycja w nie jest korzystna szczególnie wtedy, gdy rozpatrzysz ją w horyzoncie długoterminowym. Ponieważ sprzedajemy i montujemy najlepsze ogniwa, zyskujesz urządzenia najwyższej jakości. To urządzenia segmentu premium, które możesz mieć na swoim dachu. Udzielamy 12-letniej gwarancji na instalację oraz aż 25-letniej gwarancji na moc wyjściową, a także zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Bydgoszcz - Projektowanie instalacji fotowoltaicznych dla klientów

Dlaczego AM Solar Group?

Spośród wielu firm oferujących usługę, jaką jest fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie, jesteśmy liderem w tym regionie. Zaufały nam już tysiące klientów indywidualnych i biznesowych. Ponieważ sprzedajemy i montujemy fotowoltaikę od ponad 12 lat, potrafimy zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt. Doświadczenie zdobywaliśmy w wielu europejskich krajach. Zbudowane przez nas elektrownie słoneczne funkcjonują w Niemczech, Francji, Austrii, Holandii, a teraz także w Polsce. W swojej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia i programy do audytów energetycznych. Klientom zapewniamy profesjonalną ocenę naświetlenia połaci dachu, uwzględniającą kąt nachylenia, a także okoliczne przeszkody, które mogą zacieniać ogniwa. Dzięki korzystaniu z usług AM Solar Group przeprowadzisz kluczową inwestycję i przejdziesz na odnawialne źródła energii. 

Bezobsługowe ogrzewanie domu

Montaż pompy ciepła w Toruniu

Oferujemy również ekologiczne i proste ogrzewanie domu. Klienci, którzy zdecydowali się na zmianę ogrzewania zyskali: 

 

  • nowoczesne, bezobsługowe i ekonomiczne źródło ogrzewania domu 
  • szybką amortyzację inwestycji
  • możliwość całkowitej rezygnacji z przyłączania budynku do instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój
  • wysoką efektywność źródła ciepłą i samowystarczalność w połączeniu z fotowoltaiką
Pompa ciepła Toruń, Montaż pomp ciepła Toruń

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?