AM Group Solar Fotowoltaika Piła – profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki

Razem tworzymy dobrą energię!  

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się jak możesz oszczędzać! 

Posiadamy własne ekipy instalacyjne, 12 lat doświadczenia w branży energetyki słonecznej. Jak fotowoltaika w Pile to tylko z nami.

 Fotowoltaika Piła – Profesjonalna instalacja fotowoltaiczna dla Ciebie

Montaż instalacji fotowoltaicznej w pile

Zielona energia dla Twojego domu

Czy znasz sposób, by bez dodatkowych wyrzeczeń odłożyć gotówkę na wakacje z rodziną? Jeżeli nie, chętnie zdradzimy Ci sekret, jak to zrobić. Wystarczy, że skierujesz się w stronę słońca z fotowoltaika Piła AM GROUP SOLAR. Sekretem tych oszczędności są panele słoneczne, które zainstalujemy na Twoim dachu lub na przydomowym gruncie. Dzięki temu będziesz produkować energię elektryczną na własne potrzeby. Zyskasz niezależność od lokalnego dostawcy prądu i zabezpieczysz się przed rosnącymi cenami za elektryczność.

Zielona energia ze słońca to temat, który zyskuje coraz większą popularność. Mieszkańcy Piły inwestują w instalacje fotowoltaiczne montowane na dachach. Przyczyną rosnącego zainteresowania jest energia elektryczna, którą pozyskują ze słońca. Dzięki temu rachunki za prąd to jedynie mgliste wspomnienie. Tym samym w domowym budżecie zostają dodatkowe pieniądze, które można przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki AM GROUP SOLAR fotowoltaika Piła coraz bardziej się rozwija. Miasto staje się miejscem, w którym zielona energia ogranicza emisję szkodliwych dla zdrowia i środowiska spalin.

Obniż swoje rachunki za prąd i ciesz się niezależnością na lata!

Fotowoltaika Piła

Fotowoltaika w przemyśle i w rolnictwie

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który stawia na rozwój, nie przejdziesz obojętnie koło tego tematu. Coraz więcej firm w Pile decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznych. Z pewnością zauważyłeś panele słoneczne na dachach hal produkcyjnych lub na pobliskich gruntach. W dodatku z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej. Rosnące zainteresowanie przedsiębiorców tematem instalacji fotowoltaicznej jest spowodowane korzyściami, które się z tym wiążą. Elektrownia elektryczna dla firmy, to czysty zysk. Poza oszczędnościami w firmowym budżecie, które staną się zauważalne od pierwszego dnia czerpania energii ze słońca, zyskasz niezależność.

AM GROUP SOLAR oferuje także rozwiązania korzystne dla gospodarstw rolnych. Niezależność, jaka wiąże się z montażem instalacji fotowoltaicznych, to zabezpieczenie przed rosnącymi cenami energii elektrycznej. Dobrze zaprojektowana elektrownia umożliwi wytwarzanie prądu, który pokryje dzienne zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa. Inwestując w energię odnawialną, dbasz także o środowisko. W dodatku inwestycja w panele fotowoltaiczne to koszt, który możesz odliczyć od podatku rolnego.

Panele słoneczne dla firm i domów Piła

Indywidualny projekt elektrowni elektrycznej

Każdy dach jest inny. Dlatego przed podjęciem decyzji o montażu paneli fotowoltaicznych, warto skontaktować się ze specjalistami z AM GROUP SOLAR. W trakcie krótkiego spotkania, wykonamy bezpłatny audyt. Jest to prosty sposób, by poznać potencjał energetyczny dachu. Być może okaże się, że lepszym rozwiązaniem będzie montaż elektrowni słonecznej na przydomowym gruncie. Sprawdzimy to! Dzięki dokładnym obliczeniom, zyskamy także informacje niezbędne do zaprojektowania instalacji fotowoltaicznej, która będzie Ci służyć przez lata. Wiemy, co zrobić, byś czerpał z niej wymierne korzyści finansowe. W przeciwnym wypadku może dojść do sytuacji, że nieprzemyślany projekt nie da oczekiwanych rezultatów. Dlatego inwestując w panele fotowoltaiczne, zrób to mądrze! Postaw na doświadczenie firmy oraz wysoką jakość wykorzystywanych materiałów. Te dwa czynniki sprawią, że inwestycja szybko Ci się zwróci. Jednocześnie zyskasz pewność, że oferowane przez nas rozwiązania będą Ci służyć przez lata. A co najważniejsze – w czasie montażu instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu, zadbamy o kwestie bezpieczeństwa. Dzięki nam fotowoltaika Piła się rozwija!

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

Fotowoltaika Piła

O AM Group Fotowoltaika Piła

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, a także realizacji systemów elektrowni fotowoltaicznych, także na terenie Piły, województwa  pomorskiego i kujawsko – pomorskiego. Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat na europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w ostatnich latach zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiadamy własne, doświadczone ekipy instalatorów, bazujemy na bardzo wydajnych niemieckich panelach fotowoltaicznych. Oferujemy również montaż pomp ciepła i instalacji ładowania pojazdów elektrycznych.

AM Solar Group Fotowoltaika w Pile – energia odnawialna nie ma przed nami tajemnic!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Fotowoltaika Piła
Fotowoltaika Piła

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Piła?

Wydawało mi się, ze w moim przypadku montaż będzie trudny, ale jak się okazało nie dla nich. Ogarnęli temat bardzo dobrze i szybko. Polecam AM Group Solar.

Paweł okolicy Piły

Montaż pierwsza klasa. Rachunki prawie zerowe. Żałuje że nie miałem takiej instalacji wiele lat wcześniej. Polecam!

Arek

Bardzo polecam tę firmę, konkurencyjne a jakość pracy najwyższa. Jestem bardzo zadowoloną klientką świetnie sprawujacej się instalacji fotowoltaicznej 🙂

Marta Piła

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.  

Masz pytania?

2 + 13 =

Fotowoltaika Piła

 +48 889 801 337
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Rozbuduj swoją instalacje fotowoltaiczną

Montaż pomp ciepła w Pile

Naszym klientom poza instalacją fotowoltaiczną oferujemy również montaż pompy ciepła. Dzięki temu nowoczesnemu ogrzewaniu zyskasz: 

 

  • Ekologiczne i niezależne ogrzewanie domu
  • szybką amortyzację inwestycji
  • możliwość całkowitej rezygnacji z obecnego sposobu ogrzewania domu
  • ekonomiczne i samowystarczalne źródło ciepła  w połączeniu z fotowoltaiką
Pompa ciepła

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?