AM Group Solar Fotowoltaika Gdynia – profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki

Razem tworzymy dobrą energię!   Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się jak możesz oszczędzać! Posiadamy własne ekipy instalacyjne, 12 lat doświadczenia w branży energetyki słonecznej. Jak fotowoltaika w Gdyni to tylko z nami.   

 Fotowoltaika Gdynia – Profesjonalna instalacja fotowoltaiczna dla Ciebie

Fotowoltaika dom jednorodzinny

Fotowoltaika w Twoim domu

Gdynia przyciąga corocznie tysiące turystów. Naturalnym magnesem jest morska bryza. Jej połączenie ze słońcem daje warunki doskonałe do życia w tym mieście. Dzięki AM GROUP SOLAR Fotowoltaika Gdynia jeszcze bardziej zadbasz o poprawę Twojego zdrowia. Jak? Za sprawą paneli słonecznych. Dzięki temu rozwiązaniu poprawisz jakość powietrza, którym oddychasz. Montaż paneli to alternatywa tradycyjnych metod grzewczych. Dzięki instalacji fotowoltaicznej ogrzejesz dom zimą.

Panele fotowoltaiczne zamontujemy na Twoim dachu, elewacji lub na przydomowym gruncie. Możliwości jest naprawdę sporo. Właśnie dlatego zainteresowanie montażem instalacji fotowoltaicznej w Gdyni wzrasta. Powodem są nie tylko kwestie zdrowotne, ale także generowane oszczędności. Właściciele przydomowych elektrowni solarnych cieszą się niezależnością od lokalnych dostawców energii elektrycznej. W związku z tym są obojętni na przerwy techniczne w dostawach prądu lub rosnące rachunki za energię. Co powiesz na obniżenie rachunków za prąd nawet o 85%? Twoja zdziwiona mina mówi nam wszystko. Skontaktuj się ze specjalistami z AM GROUP SOLAR Fotowoltaika Gdynia i przekonaj się, że nie rzucamy słów na wiatr.

Fotowoltaika Gdynia dla firm

Prąd ze słońca w Twojej firmie

Czerpanie energii ze słońca coraz częściej przyciąga uwagę przedsiębiorców. Montaż instalacji fotowoltaicznej to szereg korzyści. Jeżeli jeszcze o nich nie słyszałeś, to jesteś w dobrym miejscu. Specjaliści z AM GROUP SOLAR Fotowoltaika Gdynia zaprojektują rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Dzięki temu pieniądze zainwestowane w fotowoltaikę będą najlepszym krokiem, na który się zdecydujesz. Montaż instalacji obniży dotychczasowe koszty związane z poborem energii elektrycznej od lokalnego dostawcy. W dodatku od 2019 roku istnieje możliwość magazynowania nadwyżek wyprodukowanej energii elektrycznej. Firma AM GROUP SOLAR Fotowoltaika Gdynia przygotuje dla Ciebie rozwiązania, dzięki którym Twój zysk będzie jak najwyższy. W związku z tym zyskasz niezależność, która jest niezwykle istotna przy dzisiejszej sytuacji gospodarczej. Rosnące ceny prądu przestaną być dla Ciebie problemem. Tuż za ekonomią tego rozwiązania, podąża ekologia. Panele słoneczne są bezpieczne dla środowiska. Energia produkowana w ten sposób nie zagraża przyrodzie. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznych, poprawisz wizerunek Twojej firmy.

Fotowoltaika Gdynia dla domu

Gospodarstwo z fotowoltaiką

Panele fotowoltaiczne na dachach gospodarstw lub stojące w polu już nikogo nie dziwią. Rolnicy coraz częściej przekonują się do tego rozwiązania. Przyczyna tkwi w korzyściach, które oznaczają ogromne możliwości dla posiadaczy gospodarstw rolnych. Fotowoltaika jest sposobem na rozwój, który nie generuje dodatkowych kosztów. Montaż instalacji ułatwia wprowadzanie zmian w gospodarstwach. Właśnie dlatego warto zainteresować się tematem fotowoltaiki w Gdyni. Prąd produkowany na własne potrzeby otwiera nowe perspektywy. Rolnicy wprowadzają do swoich gospodarstw nowoczesne maszyny i decydują się na śmielsze rozwiązania technologiczne. Instalacja fotowoltaiczna to dla gospodarstwa synonim bezpieczeństwa. Uniezależniając się od rosnących cen prądu lub przerw w dostawach energii elektrycznej, rolnicy jeszcze śmielej stawiają na rozwój.

Dodatkowym argumentem jest ulga w podatku rolnym. Decydując się na rozwiązanie zaproponowane przez AM GROUP SOLAR Fotowoltaika Gdynia, możesz odpisać 25 % ceny instalacji PV. Masz na to 15 lat. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy się z nami skontaktować.

Dofinansowanie fotowoltaiki

Otrzymaj 5000 zł dofinansowania
na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jako otrzymać
dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

O firmie AM Group Solar

Am Group Solar Fotowoltaika Gdynia

AM Group Fotowoltaika Gdynia

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, a także realizacji systemów elektrowni fotowoltaicznych, także na terenie Gdyni województwa  pomorskiego (Sprawdź także: Fotowoltaika Gdańsk, Fotowoltaika Chojnice, Fotowoltaika Starogard Gdański). Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat na europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w ostatnich latach zbudowaliśmy ponad 6000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Posiadamy własne, doświadczone ekipy instalatorów, bazujemy na bardzo wydajnych niemieckich panelach fotowoltaicznych. Oferujemy również ekologiczne ogrzewanie przy pomocy pomp ciepła i stacje ładowania pojazdów.

AM Solar Group Fotowoltaika w Gdyni – energia odnawialna nie ma przed nami tajemnic!

lat doświadczenia w Polsce i za granicą

zrealizowanych projektów fotowoltaicznych

zainstalowanych modułów fotowoltaicznych

Łączna moc zainstalowana w systemach fotowoltaicznych (w kW)

AM Group Solar,

pisano o nas w:

Fotowoltaika Gdańsk
Fotowoltaika Gdynia

Co mówią klienci o AM Group Fotowoltaika Gdynia?

Dotarłam do firmy AM Group z polecenia, sąsiedzi kilka domów dalej zamontowali panele słoneczne i wyglądało to naprawdę dobrze, dlatego zdecydowałam się na tę samą firmę i wyszło super. Wszystko sprawnie i szybko, od początku do końca Panowie poprowadzili temat instalacji bardzo profesjonalnie. Polecam ich usługi.

Joanna

Porządna ekipa, od razu widać, że wiedzą co robią. Zrobiło na mnie wrażenie, że nie tylko wykonali pracę sprawnie i rzetelnie, ale też zostawili po sobie porządek i ja nie miałem już nic do roboty. Polecam.

Zbysław

Instalację fotowoltaiczną posiadam już kilka miesięcy, wszystko działa jak powinno, różnica w rachunkach zdecydowanie widoczna. Wszystkim wahającym się zdecydowanie polecam, już widać bardzo dobrze, że to inwestycja, która się spokojnie zwróci. Sama usługa wykonana bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń, poszło szybko, bez żadnych komplikacji

Piotr

Skontaktuj się z nami

AM Group Solar

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepszą ofertę. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic.

Masz pytania?

5 + 14 =

Fotowoltaika Gdynia Am Group Solar

 +48 889 801 337
INFOLINIA CZYNNA PN-PT, W GODZ. 8-16

Pompa ciepła Gdynia

Klientom Am Group oferujemy również montaż ogrzewania wykorzystującego pompę ciepła. Dzięki czemu zyskasz: 

 

  • możliwość całkowitej rezygnacji z przyłączania budynku do instalacji gazowej – bezpieczeństwo i spokój
  • ekologiczny i ekonomiczny sposób na ogrzanie domu
  • szybką amortyzację inwestycji
  • wysoką efektywność źródła ciepłą i samowystarczalność w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną
Pompa ciepła

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?