W najbliższy weekend, czyli 7-8 marca w Toruniu odbędą się Targi budowlane i mieszkaniowe.

Wszystkich mieszkańców Torunia i jego okolic, zainteresowanych tematem posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą ofertą. Będzie to doskonała okazją do uzyskania szerszej ilości wiedzy na temat instalacji fotowoltaicznych dla wszyskich mieszkańców naszego województwa. Na Państwa pytania na temat fotowoltaiki bedą czekali nasi przedstawiciele techniczni oraz własciciele firmy Artur Serkowski oraz Michał Łanino. Targi w Toruniu są co roku odwiedzane również przez osoby z Bydgoszczy, Inowrocławia, Włocławka, Grudziadza, Nakła.

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które zdecydują się podpisać z nami umowę na realizacji elektrowni słonecznej w trakcie targów budownictwa w Toruniu.

*oferta dotyczy paneli fotowoltaiacznych polikrystalicznych Axitec z 15 letnia gwarancją produktową oraz 25 letnią na 85% sprawności.

Adres targów:
Centrum Targowe PARK
ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń

Zapraszamy do kontaktu.

💻 www.amgroupsolar.com

📧 biuro@amgroupsolar.com
☎️ 518 573 422
🤝 Lisi Ogon, ul. Bydgoska 16 a

Jesteśmy do Waszej dyspozycji 🙂

#fotowoltaikabydgoszcz #fotowoltaikatoruń #PV #fotowoltaika #eletrowniesłoneczne #amgroupsolar #prądzesłońca #solarPV #zawszesieda #taniaenergia

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?