Koronawirus dotarł do branży fotowoltaicznej w Polsce.

Jak już Państwo wiecie, nasz świat został poddany duże próbie wywołanej zagrożeniem epidemiologicznym. W chwili obecnej cała branża fotowoltaiczna spotyka się z problemem kwarantanny większości społeczeństwa. Nasze główne biuro handlowe również jest zamknięte na czas nieokreślony. Wszyscy nasi pracownicy pracują zdalnie zgodnie z duchem wzajemnej odpowiedzialności społecznej. Nasi dzielni instalatorzy pracują nadal, gdyż montaż wykonywany jest najczęściej na dachu (na wolnym powietrzu) i nie muszą mieć bezpośredniego kontaktu z klientem. Dodatkowo wszystkie nasze samochody dostawcze instalatorów zostały wyposażone w środki dezynfekujące. Dokładamy wszelkich starań, aby czasy realizacji budowy naszych elektrowni słonecznych były jak najkrótsze.

Elektrownie słoneczna Zamość

Fotowoltaika

Niemniej jednak jesteśmy również zależni od naszych dostawców i partnerów.
Firma Raben w chwili obecnej kładzie duży nacisk na jak najszybsza dostawę produktów spożywczych oraz farmaceu

tycznych w związku z czym wystepują spore opóźnienia w dostawach towarów do naszej firmy.

Moduły fotowoltaiczne Axitec których używamy posiadamy w ciągłej dostępności. Przewidzieliśmy trudności w nabyciu tych produktów jeszcze w styczniu 2020 roku i zakupiliśmy ich sporą ilość aby zagwarantować naszym klientów szybkie terminy realizacji oraz gwarancję dostaw.
Wszystkich klientów z rejonów Bygoszczy, Torunia, Nakła, Inowrocławia, Grudziądza zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasze biuro handlowe jest w stanie Państwu przygotować ofertę cenową realizacji inwestycji zdalnie. Samo już podpisanie umowy na budowę instalacji fotowoltaicznej wymaga kontaktu osobistego.

Chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili i opowiedzieli o naszej ofercie?